tv3.lv

“Volvo” apvidus spēkrata šoferis izraisa avāriju, iznīcinot ietves margas un bojājot svešu auto

Pateicoties modram aculieciniekam, policistiem izdevās notvert un veiksmīgi aizturēt kādu “Volvo” apvidus spēkrata šoferi, kurš pamanījās izraisīt avāriju, iznīcinot ietves margas un bojājot svešu auto, pēc kā neapstājās, bet gan turpināja ceļu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 11. novembrī 22:20

Pelēkais “Volvo”, kas raidījumā redzams pavirši atstāts uz ietves, vēl pirms brīža ripoja pa Pārdaugavas apkaimi. Spēkrata vadītājs, šķietami ignorējot ātruma ierobežojumus, traucās pa Ventspils ielu. Turklāt tik ātri, ka vienā no līkumiem nespēja savaldīt savu auto un izraisīja iespaidīgu avāriju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie 46. namā mašīnas vadītājs nobrauca no ceļa, uztriecās ietves margām un “nonesa” ceļa zīmi, tā rezultātā bojājot savu un blakus stāvvietā esošu nomas kompānijas auto. Haosu, ko radīja pārgalvis, no ēkas logiem pamanīja kāda uzņēmuma darbinieki.

Tikmēr pārkāpēja mēģinājumu no notikuma vietas aizlaisties piefiksēja kāda busiņa vadītājs, kurš visu redzēja no sākuma līdz beigām. Sastapties ar likumsargiem bēdzējam nācās burtiski pēc dažām minūtēm. Jaunmoku ielā, pie astotās mājas, pie “Volvo” piestāja pašvaldības policijas darbinieki un arī negadījuma aculiecinieks.

Zināms, ka aizturēšanas brīdī “Volvo” šoferis nepretojās un no inspektoriem nekur nebēga. Vīrietis apsēdās sava spēkrata pasažieru sēdeklī un gaidīja tālākās norādes.

Uz incidenta vietu tika nosūtītas divas ceļu policijas ekipāžas, no kurām vienai bija dots uzdevums piefiksēt avārijas faktu, bet otrai – pieņemt no “Volvo” stūrētāja paskaidrojumus un, pats svarīgākais, veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi. Veicot mērījumos, atklājās, ka vīrieša izelpā ir gandrīz divas promiles alkohola. Šim ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumam tiks pievienoti vēl pāris protokoli par negadījuma vietas atstāšanu, avārijas izraisīšanu un automašīnas vadīšanu bez tiesībām.

Jāatzīmē, ka par tamlīdzīgu virkni ar rupjiem pārkāpumiem likumdošanā ir paredzēta arī kriminālatbildība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm