tv3.lv

“Volvo” pie Baložiem ieslīd ceļamkrānā

Lietus un sniegs salikumā ar vējainajiem laikapstākļiem un gaisa temperatūru zem nulles, autovadītājiem jebkuru izbraucienu padara par tādu kā loteriju, proti, jebkurā vietā šoferus var sagaidīt apledojusi brauktuve. Atbildīgajiem dienestiem acīmredzot vai nu pietrūkst resursu, vai ledus kārta veidojas pārāk ātri. Šorīt pie pagrieziena uz Baložiem divu spēkratu vadītāji varēja izjust, ko nozīmē, kad automašīna pēkšņi kļūst nevadāma. Abu spēkratu šoferi apgalvo, ka ātrums nepārsniedza 20 kilometrus stundā.

“Volvo” vadītāja Zane stāsta, ka brauca virzienā uz Baložiem, pagriezās, kad priekšā esošā “fūre”, kurai arī vajadzēja pagriezties, sāka slīdēt taisni. Zane ar savu spēkratu nevarēja sabremzēt un ieslīdēja fūrē. Ceļa stāvoklis esot bijis briesmīgs, ceļu klājusi atkala, spēkrati bijuši nevadāmi.

Līdzīgas emocijas piedzīvoja arī mobilā ceļamkrāna vadītājs Antons, saprotot, ka vairāku tonnu smagā tehnika neklausa, viņš centās līdz pēdējām izvairīties no sadursmes ar kādu priekšā braucošu vieglo automašīnu. Tas izdevās, bet nācās upurēt ceļa infrastruktūru.

Antons
mobilā celtnes krāna vadītājs

“Es braucu ļoti lēni, man vajadzēja tur iegriezties. Mani sanesa uz priekšu, es kaut kā izgriezu stūri, aizgāju taisni. Man vēl dega luksofora zaļā gaisma, gatavojos pagriezienam un atskārtu, ka mašīna neklausa, riteņi brauc taisni, sāku griezt stūri pretējā virzienā, lai vēl tur neaizietu. Kaut kā izgriezu. Tur priekšā stāvēja mašīna, tāpēc es izgriezu stūri, lai viņš neiebrauktu.”

Ceļamkrāns pēc negadījuma varēja turpināt ceļu saviem spēkiem, taču ar “Volvo” situācija ir daudz bēdīgāka, visticamāk, remonts šai automašīnai nebūs finansiāli izdevīgs. Svarīgākais, ka incidentā nav cietušo, – gan Antons, gan Zane tikuši cauri vien ar izbīli. Pamatīgu adrenalīna devu gan saņēma Zanes trīs suņi, kuri tika vesti “Volvo” bagāžas nodalījumā, bet ar ķepaiņiem arī viss esot kārtībā.

Situāciju uz ceļiem vadītāji vērtē kā ne gluži labu. Tiklīdz parādās sniegs un ledus, tā uzreiz viss stāv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm