tv3.lv

“Volvo” uzbraukšana margām Krasta ielā: auto inercē vienkārši “lidoja” uz priekšu

Populārs un vienlaikus arī bīstams manevrs Krasta ielā ir, braucot centra virzienā aiz tirdzniecības centra “Mols”. No labās malējās joslas autovadītāji mēģina pārkārtoties uz trešo, lai iebrauktu bremzēšanas joslā un apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Lai veiktu virkni pārkārtošanās manevru intensīvā satiksmē, tas jādara ātri, turklāt jāuzmanās, lai neizraisītu kādu avārijas situāciju. Diemžēl veiksme šoferiem ne vienmēr stāv blakus, un šodien kāda “BMW” autovadītāja centieni noslēdzās ar iespaidīgu avāriju.

“Volvo” vadītājs

“Te visas joslas bija aizņemtas. Braucēji bija pārkārtojušies uz tiltu. Satiksme bija puslīdz brīva pa trešo joslu. Viņš [“BMW”] stāvēja otrajā joslā, viņam, visticamāk, vajadzēja apgriezties. Viņš stāvēja kaut kur pie nepārtrauktās līnijas. Viņš uzsāka braukšanu, man vairs nebija kur likties. “Kabatā” es vairs nevarēju iebraukt.”

“BMW” aizķēra “Volvo”, un tas, nespējot apstāties, uzbrauca virsū aizsargājošajām margām un dažus metrus aizšļūca pa tām uz priekšu, līdz apstājās, ar aizmugurējo asi karājoties gaisā.

“Bremzes jau vairs nedarbojās. Mašīna vienkārši, inerces vadīta, “lidoja” uz priekšu,” stāsta “Volvo” vadītājs.

“Volvo” salonā bija vien vadītājs, “BMW” atradās arī pasažieris. Sekas ir iespaidīgas, un dzelži ir sadragāti, taču cilvēki šajā avārijā nav cietuši, iesaistītajiem nebija vajadzība saukt neatliekamās palīdzības dienestu.

Ceļu policisti gan adresē pavadīja vairākas stundas, jo, kamēr sagaidīts specializēts evakuators ar atbilstošu tehniku, lai “Volvo” noceltu no margām, satiksme bija apgrūtināta un bija nepieciešama tās regulēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm