Zasulaukā vilciens aizķer pusaudzi, kura austiņās klausījusies mūziku

Zasulauka dzelzceļa stacijā elpa aizrāvās visiem, kuri peronā gaidīja vilcienu un pamanīja jaunas meitenes neapdomīgo rīcību, strauji mēģinot šķērsot sliedes. Pusaudze nepaskatījās ne pa labi, ne pa kreisi un pašsaprotami, ka tādējādi nepamanīja tuvojošos manevru lokomotīvi, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

15 gadus vecā meitene šajā gadā ir pirmā, kura iekļuvusi negadījumā uz dzelzceļa sliedēm. Kā stāsta aculiecinieki un pats mašīnists, jaunajai meitenei bijis viss standarta komplekts, kas nepieciešams, lai pakļūtu zem vilciena un mājās vairs neatgrieztos. Skan skarbi, bet statistika ir nepielūdzama.

“Staigā ar austiņām, neko neredz un nedzird. Viņa pirms lokomotīves pagriezās un gāja uz gājēju pāreju,” stāsta mašīnists.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To apstiprina arī “Latvijas Dzelzceļa” pārstāvji. Notikušais skaidri redzams videonovērošanas kamerās: “Viņai bija austiņas un kapuce. Viņa gāja pa peronu paralēli sliedēm, bet pirms gājēju pārejas strauji mainīja kustības virzienu un ar sānu sadūrās ar lokomotīvi. Lokomotīve viņu atsita atpakaļ uz perona. Lokomotīves ātrums bija apmēram 25 kilometri stundā.”

Mediķi ziņo, ka pusaudze guvusi vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, bet stabilā stāvoklī nogādāta slimnīcā. Salīdzinoši nelielā manevru lokomotīve bez vagoniem, lai arī izskatās krietni mazāka nekā, piemēram, pasažieru vai kravas vilciens, lietas būtību nemaina. Meitenei paveicās, ka viņa nepakrita uz sliedēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm