tv3.lv

Zaudēja kontroli un iebrauca citā joslā: trīs auto avārijā Kuldīgas novadā bojā gājuši divi cilvēki

Sniega tīrītājs pirmdien izdzēsa pēdējās pēdas, kas liecināja par smagu autoavāriju, kurā svētdien dzīvības zaudēja divi cilvēki. Trīs automašīnu sadursme notika neilgi pēc pulksten vienpadsmitiem dienā, asā likumā uz autoceļa Talsi – Stende – Kuldīga, nepilnu divu kilometru attālumā no Rendas. Baiso avāriju iemūžināja daudzi garām braucošie autovadītāji, notikušo piefiksēja arī vietējā laikraksta “Kurzemnieks” žurnālisti. Viņi notikuma vietā ieradās teju kopā ar operatīvajiem dienestiem.

Abi bojā gājušie bija no vieglā ”Volvo” spēkrata. Rekonstruējot notikuma ainu kļuva zināms, ka ”Volvo” stūrētājs, kas braucis Kuldīgas virzienā, arī izraisīja avārijas situāciju, likumā zaudējot kontroli pār auto un iebraucot citā joslā, kur tobrīd pretī traucies bāļķvēdējs.

Vieglā automašīna, kas brauca aiz ”Volvo” bija ”Volkswagen Passat” spēkrats. Tā kā notikumi priekšā risinājās ļoti ātri, noreaģēt un nobremzēt vai apbraukt šķērsli tā vadītājs nebija spējīgs un burtiski uztriecās virsu ”Volvo”. Mediķi, kuri strādāja ar cietušajiem no ”Volkswagen” automašīnas, apstiprina, ka cilvēku veselības stāvoklis nebija smags, taču hospitalizācija tik un tā bija nepieciešama.

Traumas guva automašīnas ”Volkswagen” vadītājs un pasažiere, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm