tv3.lv

Zolitūdē auto notriec neuzmanīgu pusaudzi

Viktors ap plkst. 17.30 vakarā sēdēja savā automašīnā pie daudzdzīvokļu mājas Rostokas ielā, līdz viņa uzmanību pievērsa notiekošais uz ceļa. Pieturā piestāja pasažieru autobuss, no kura izkāpa aptuveni divpadsmit gadus veca meitene. Viktors pamanīja, ka skolniece sāk skriet pāri ceļam brīdī, kad tuvojas automašīna.

Trieciens bija visai spēcīgs, un meitene piezemējās vairākus metrus tālāk uz asfalta. Blakus mājas iedzīvotāji vēroja notiekošo pa logu. Automašīnas vadītāja nevilcinoties izsauca mediķus.

Viktors ievēroja, ka cietusī kustas un reaģē uz apkārtējo jautājumiem: “Seja visa bija asiņaina. Izskatās, ka sākumā viņa atsitās pret motora pārsegu, bet pēc tam pret asfaltu.”

Mediķi ziņo, ka skolnieces dzīvībai briesmas nedraud. Ir gūti vairāku ķermeņa daļu ievainojumi, tie nav smagi, bet nepieciešami papildu izmeklējumi. Cietusī persona nogādāta ārstniecības iestādē stabilā stāvoklī.

Zolitūdes iemītnieki labi pazīst sabiedriskā transporta galapunktu un attiecīgā ceļa posma problēmas satiksmes organizācijā. Tajā pat laikā nevarot noliegt, ka gājēji mēdz rīkoties pārgalvīgi, lai ietaupītu pāris minūtes, kas būtu jāmēro līdz tuvākajai “zebrai”.

Policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu, lai noskaidrotu sadursmes apstākļus. Ņemot vērā, ka pusaudze skrēja pāri ceļam vietā, kur gājējiem nav izveidota pāreja, “Toyotas” vadītāja, visticamāk, netiks atzīta par vainīgu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm