tv3.lv

Divas jaunietes Vecrīgā pamatīgi ”apstrādā” atpūtnieku

Pateicoties pilsētā uzstādītajām videonovērošanas kamerām, kārtības sargiem izdevies notvert divas jaunkundzes, kuras visai nekaunīgi apzagušas kādu atpūtnieku.

2016. gada 7. jūnijā 21:12

Kas likumsargiem šķitis tik aizdomīgs, lai šajā vēlajā nakts stundā novērotu tieši šo kompāniju, nav zināms, taču kameras vairākas minūtes rūpīgi sekojušas iereibušajam vīrietim un abām viņa pavadonēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādā mirklī, kad trijotne nonākusi tumšākā vietā, puisis apsēdies uz trepēm un iemidzis, bet meitenes vēl mirkli pie viņa uzkavējušās un tad negaidīti raitā solī devušās prom. Tā kā likumsargi pieļāva, ka viņas paspējušas ielūkoties aizmigušā puiša kabatās, talkā aicināti kolēģi, kuri atradušies Vecrīgā.

Lai arī abas inspektoru sastaptās jaunkundzes likušas lietā visas savas aktrišu dotības, aiz viena no parka soliņiem atrastais dārgais mobilais telefons skaidri un gaiši liecinājis par to, ka policistu aizdomas izrādījušās patiesas.

Jaunās sievietes aizturētas un iesēdinātas policijas busiņā. Viņām nācies mirkli uzgaidīt, līdz notikuma vietā kopā ar otru kārtības sargu patruļu ieradies iespējamais cietušais, kurš turpat arī atpazinis savu telefonu.

Šobrīd par nejauši iepazītā vīrieša apzagšanu ierosināta krimināllieta un pie darba jau ķērušies izmeklētāji. Visticamāk, pateicoties tieši pilsētā izvietoto videokameru ierakstiem, šajā reizē jaunkundzēm no soda neizbēgt.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm