Divi jaunieši ar “BMW” sarīko pakaļdzīšanās trilleri pa Rīgu. Tagad būs jāstājas tiesas priekšā

Raidījumā “Degpunktā” pakaļdzīšanās, kādu negadās redzēt bieži. Pagājušajā naktī pilsētas ielās ārdījies kāds gados jauns “BMW” vadītājs, kurš ne tikai apdraudējis apkārtējos, bet arī piedzīvojis patiesi iespaidīgu avāriju, kuru iemūžinājušas videonovērošanas kameras.

2017. gada 21. februārī 20:43

Notikumi, kas sākušies īsi pirms plkst. 3.00 naktī, bijuši tik negaidīti, ka pie stūres sēdošajam likumsargam brīdī, kad gar “busiņa” aizmuguri “aizšāvies” tumšais “BMW”, pat pasprukuši pāris cenzējami vārdi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Braucamrīka stūrētājs, kas turpat gar policijas “busiņa” aizmuguri izbraucis no Kalpaka bulvāra pretējās kustības joslas, acumirklī spējis rupji pārkāpt vēl vairākus noteikumus un jau strauji attālinājies.

Bēgošā “BMW” tvarstīšanā tiek iesaistītas vēl vairākas pašvaldības policijas ekipāžas, kā arī kolēģi no Valsts policijas. Situācija ir patiesi bīstama, jo autobraucējs apdraud apkārtējos un ir pēc iespējas ātrāk jāaptur.

Tikai mirkli pēc šā bīstamā manevra, pie krustojuma ar Palīdzības ielu, bēgošā autobraucēja ceļā stājas kolēģi, taču stūrētājam izdodas izvairīties un viņš, pat neatlaižot gāzi, turpina ceļu.

Tomēr ilgi bēguļotāju ceļš vairs neturpinājās, un spēkrats avarēja. Tā kā likumsargiem nebija ne mazākas skaidrības par to, ko vēl šajā vakarā varētu būt sastrādājuši automašīnā sēdošie, policisti pat nedomā auklētie, un abi jaunieši nekavējoties tiek paņemti “uz grauda”.

Tikai brīdi vēlāk, par lielu izbrīnu retajiem garāmgājējiem, abi “BMW” sēdošie jau saslēgti roku dzelžos guļ uz zemes, bet notikuma vietā viena pēc otras piestāj vēl vairākas likumsargu ekipāžas. Kad abi puikas atguvuši spēju runāt, atklājas, ka pie stūres sēdies 19 gadus vecs jaunietis, kuram nav vadītāja apliecības, savukārt pasažiera vietā atradies viņa vienaudzis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī tas pārsteidzis kārtības sargus, šajā reizē abi jaunieši bijuši “skaidrā”. Ja līdzbraucējam šis piedzīvojums beidzies vien ar pavārtīšanos pa asfaltu un neaizmirstamām jaunības dienu atmiņām, šoferim būs ne tikai jāšķiras no sava nesen iegādātā braucamrīka, bet arī jāstājas tiesas priekšā.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm