tv3.lv

Dzērumā izraisa spraigu negadījumu uz šosejas

Automašīnas ritenis, kas slaidā lidojumā pārlidoja pāri šosejai un teju aizķēra garām braucošus spēkratus, tagad mētājas pretējā pusē ceļmalā.

Vieglā automašīna ”Audi”, no kura atdalījās priekšējais ritenis, apstājās šķērsām Ulmaņa gatves kreisajā joslā. Tieši šis auto, proti, tā vadītājs, pamanījās izraisīt spraigo avāriju, lielā ātrumā taranējot plūsmā braucošu ”Volkswagen”. Pie tumši zilā taksometra stūres sēdēja Leonīds, vīrietis brauca Jūrmalas virzienā.

Leonīds
”Volkswagen” šoferis

”Es braucu vidējā joslā, ar ātrumu 90, varbūt 93 vai 95 kilometri stundā. Es kā pieredzējis braucējs regulāri atskatījos spoguļos uz aizmugurē notiekošo. Neviena nekur nebija. Pēkšņi parādījās “Audi”, redzēju, ka tas strauji tuvojas. Tas brauca kreisajā joslā. Viņš ieslēdza kreiso pagrieziena rādītāju. Acīmredzot no tā, ka bija iedzēris, neaprēķināja un uzsita manu mašīnu no aizmugures. Man no tā trieciena sāka griezt mašīnu, ar ”purnu” pret betona malu. Apgrieza dažas reizes, tā es apstājos.”

Leonīds turpina stāstīt, ka pats izkļuva ārā no automašīnas. Betona konstrukcijas esot uzstādītas samērā nesen. Kādu pusgadu te stāvot. Viņaprāt, tās viņu pasargāja, citādāk būtu lidots tālāk, grāvī.

Ugunsdzēsības un glābšanas dienestam šajā izsaukumā primārais bija atvienot no automašīnām akumulatoru klemmes, palīdzēt satiksmes organizēšanā un regulēšanā un pēcāk satīrīt brauktuvi.

Abi vīrieši no “Audi” sākotnēji likumsargiem nesteidza liecināt, kurš no viņiem avārijas brīdī sēdēja pie automašīnas stūres. Abiem ir konstatēts teju vienāds reibums, tuvu divām promilēm. Komunicēt ar “Degpunktā” reportieriem vīrieši īsti nevēlējās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļa posms virzienā uz Jūrmalu tika daļēji bloķēts, šoferiem izbraucama palika tikai viena no trim joslām. Trieciena dēļ abas negadījumā ierautās automašīnas tika stipri deformētas, bet pats svarīgākais – cilvēki netika tajās iespiesti, neguva arī traumas.

Beigu beigās likumsargiem izdevās noskaidrot vadītāja identitāti un, veicot atkārtotu mērījumu, atklājās, ka šoferis ir 1,66 promiļu stiprā reibumā.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm