tv3.lv

“Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk” – tā sākās konflikts, kas beidzās traki…

Bolderājas iedzīvotājs Igors vēlu piektdienas vakarā atgriezās mājās un ēkas pagalmā sastapa trokšņojošus jauniešus. Šī tikšanās tad arī novedusi pie tā, ka vēl pēc četrām dienām zilumi un kreveles nav nogājušas no vīrieša sejas. Proti, Igors jauniešiem aizrādījis, lai viņi uzvedas klusāk, bet acīmredzot šāda valoda jaunajiem ballētājiem nav patikusi.

2016. gada 9. martā 21:01

“Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk, jo viņi nav savā pagalmā! Lai iet uz savu pagalmu un trokšņo tur. Sākās vārdu apmaiņa, kas pārauga kautiņā, un pēc tam viņi mani vienkārši sāka sist,” stāsta Igors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Igora sieva, kura piegāja pie loga, kļuva par notiekošā liecinieci. “Iznāca no mājas vīra draugs, kurš bija aizgājis mājās. Viņi jautāja, vai viņš arī grib piedalīties un tad sākās! Es skrēju lejā viņu turēt, nevarēju noturēt. Ko es varēju darīt? Kliedzu, saucu palīgā! Kad redzēju, ka viņa draugs ir bezsamaņā, prasīju, lai izsauc policiju un “ātro palīdzību”,” stāsta sasistā vīrieša sieva.

Foto

Kamēr policija un mediķi bija ceļā, situācija strauji mainījās, un tāpēc Igoram, neraugoties uz sasisto seju un citām traumām, priekšā ir tiesa. Proti – vīrietis, domādams, ka sitienu krusa nebeigsies, kabatā sataustīja nazi.

“Domāju, ka izdosies viņus iebaidīt. Domāju, ka viņi nenāks klāt un viss beigsies. Taču puiši bija iegājuši azartā un viņus vairs nevarēja apturēt. Kāds no viņiem pienāca par tuvu, es nobijos un sanāca tā, ka nejauši viņam iedūru,” stāsta Igors.

Kautiņš turpinājās vēl pēc tam, līdz kamēr atbrauca specvienība, un tad jaunieši sāka mukt kur kurais.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm