tv3.lv

FOTO: avārija Siguldā – ceļu policijas ekipāža saduras ar “Chrysler”

Siguldā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā ceļu policijas automašīna sadūrusies ar “Chrysler” markas auto, informē likumsargi.

2017. gada 4. janvārī 16:12

Tiek vēstīts, ka plkst. 11:50 Siguldā, Vidzemes šosejas un Jūdažu ielas krustojumā notika sadursme starp policijas dienesta automašīnu “Opel Insignia” un kādu automašīnas “Chrysler” vadītāju. Policijas dienesta automašīna “Opel Insignia” ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu brauca Rīgas virzienā. Ekipāžai šķērsojot krustojumu ar Jūdažu ielu, notika sadursme ar automašīnu “Chrysler”. Negadījuma rezultātā automašīnas “Chrysler” vadītājs ietriecās policijas automašīnas sānā.

Foto

Jāpiebilst, ka šajā gadījumā policistam, neskatoties uz to, ka bija ieslēgtas bākugunis un ieslēgts skaņas signāls, bija jāpārliecinās par drošību uz ceļu, šķērsojot krustojumu pie luksofora aizliedzošā signāla. To nosaka Ceļu satiksmes noteikumu 30.punkts – operatīvā transportlīdzekļa vadītājam jādara viss iespējamais, lai tiktu garantēta ceļu satiksmes drošība. Tāpat otras automašīnas vadītāja pienākums bija dod ceļu operatīvajam transportlīdzeklim, proti, Ceļu satiksmes noteikumu 26.punkts nosaka – ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem ceļu satiksmes dalībniekiem jādod tam ceļš.

Policija šobrīd skaidro precīzus notikušā apstākļus, un tiek skaidrota gan policijas ekipāžas, gan automašīnas Chrysler vadītāja atbildība. Negadījumā cietušo nav.

Piedaloties ceļu satiksmē autovadītāji tiek aicināti būt ļoti piesardzīgiem, jo sniegputeņa dēļ ir apgrūtināta redzamība. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un braukt uzmanīgi. Tāpat arī tiek ieteikts ievērot lielāku distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm