tv3.lv

Grīziņkalnā nepilngadīgi jaunieši ālējās ar vecāku automašīnu

Svētdien, 19. jūnijā, Latgales pārvaldes darbinieki Grīziņkalnā pamanīja Volkswagen markas automašīnu, kuru vadīja vizuāli nepilngadīgs jaunietis. Autovadītājs savu spēkratu vadīja nepārliecinoši – strauji mainīja ātrumu, pirms nogriešanās neieslēdza pagrieziena signālus un neiekļāvās braukšanas joslā.

2016. gada 21. jūnijā 12:06

Transportlīdzekļa vadītājam dots rīkojums apturēt automašīnu. Veikta datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka automašīnas vadītājs ir nepilngadīgs, līdz ar to bez autovadītāja tiesībām. Automašīnas salonā atradās vēl viena nepilngadīga persona. 17 gadus vecais jaunietis aizturēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Savukārt, šodien agrā rīta stundā Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur pamanīti trīs aizdomīgi jaunieši, kuri, iespējams, cenšas aizstumt citai personai piederošu automašīnu. Jaunieši pamanot policijas tuvošanos, izšķīrās un sāka bēgt. Viens no viņiem panākts un aizturēts.

Apskatot netālu esošo Volkswagen markas automašīnu, konstatēts, ka tai ir izsists aizmugurējais sāna loga stikls, durvis atvērtas un salonā zem automašīnas stūres izrauti vadi.

Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka aizturētais nav deklarējis dzīvesvietu. Par notikušo informēta automašīnas īpašniece.

19 gadus vecajam jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par dzīvesvietas nedeklarēšanu, pēc kā nodots Valsts policijas darbiniekiem saistībā ar iespējamo automašīnas zādzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm