tv3.lv

Gultā smēķējot un aizmiegot, jelgavnieks aizdedzina pats sevi

Kāds 63 gadus vecs jelgavnieks, kurš dzīvo mājā Stacijas ielā, savu ikrīta cigareti 18. septembrī ap brokastu laiku vēlējās izpīpēt veidā, kas īsti neatbilst ugunsdrošības normām, proti, guļot savā gultā. Diemžēl cigareti iereibušajam vīrietim līdz galam izbaudīt neizdevās, jo viņš iesnaudās un attapās tikai tad, kad ap viņu jau rosījās glābēji, dzēšot uz viņa auguma liesmojošo halātu.

Viktorija Gribuste
VUGD pārstāve

“Svētdien no rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Stacijas ielā, Jelgavā, piecstāvu dzīvojamajā mājā ir izveidojies sadūmojums. Pārmeklējot ēku, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas viena kvadrātmetra platībā. Degošajā dzīvoklī ugunsdzēsēji glābēji atrada un no tā izglāba vienu cilvēku, kuru nodeva NMPD mediķiem.”

Mājas iedzīvotāji kaimiņu, kurš klusā brīvdienas rītā sacēla trauksmi, raksturo pozitīvi, un nekad iepriekš ugunsdzēsēji un citi dienesti nav pie viņa braukuši.

“Tur viens vīrietis dzīvo, par viņu neko konkrēti nezinu. Pats normāls, viņam mašīna stāv pie loga. Cik es te dzīvoju, viņš neko sliktu nav darījis,” stāsta kaimiņiene Svetlana.

Šodien, skatoties uz ēku no ārpuses, nekas vairs neliecina par vakardienas notikumiem. Iespējams, ka pēc šā gadījuma vīrietis gultā vairs neiedomāsies smēķet un padomās arī par dūmu detektora uzstādīšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm