tv3.lv

Iereibis vīrietis cenšas aizstumt “žiguli”

Vakar, 9. jūnijā, Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Āgenskalna ielām, saņēma izsaukumu uz Kapseļu ielu, kur garāmgājēji pamanījuši kādu iereibušu kungu, kurš cenšas aizstumt LADA markas transportlīdzekli.

2016. gada 10. jūnijā 14:33

Ierodoties notikuma vietā, vīrietis pamanīja policijas darbiniekus un centās pamest notikuma vietu. Persona panākta un atvesta atpakaļ pie transportlīdzekļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis apgalvoja, ka automašīna pieder viņam un viņš centās to aizstumt līdz mājām, taču transportlīdzekļa dokumentus uzrādīt nevarēja. Pārrunu laikā vīrietis kļuva agresīvs un lietoja aizskarošus izteicienus. Vizuāli apskatot transportlīdzekli, bija redzams, ka zem priekšējā paneļa, pie aizdedzes ligzdas, karājas aprauti vadi. Pēc aculiecinieka teiktā, transportlīdzeklis pieder citai personai, kura devusies uz Saulkrastiem.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka iereibušais vīrietis izsludināts meklēšanā un kopš 2013. gada nav deklarējis Latvijā dzīvesvietu.

Ņemot vērā, ka vīrietis uzvedās agresīvi, aizturēšanas laikā izmantots fizisks spēks un rokudzelži. Personai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par dzīvesvietas nedeklarēšanu, pēc kā nodots Valsts policijas darbiniekiem saistībā ar iespējamo transportlīdzekļa zādzību un to, ka viņš bija izsludināts meklēšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm