Iereibis “Volkswagen” vadītājs ietriecas stabā un bēg; basām kājām klaiņojot pa rajonu, viņu aiztur policisti

Neprātīgs brauciens pa Bauskas ielu kādam vīrietim vakar beidzās smagi – reibumā nespēdams novaldīt stūri, vieglā automašīna tika sadragāta, arī pats šoferis guva ievainojumus. Vīrietim gan nebija vēlmes par padarīto saņemt sodu, tāpēc viņš centās paslēpties tuvākajā apkaimē, slēpjoties krūmos, vēsta “Degpunktā”.

Ap septiņiem vakarā kāda vietējā kompānija svinēja Latvijas hokeja izlases panākumus, sarīkojot pikniku Daugavas krastā, netālu no Bauskas ielas. Tikmēr pārsimt metru tālāk kāds piedzēries “Volkswagen” vadītājs smagi avarēja, ieskrienot stabā un ar automašīnu apmetot vairākus kūleņus. Šoferim gan nebija vēlmes ‘lieki uztraukt” operatīvos dienestus, tāpēc viņš centās laikus pazust no apkārtējo acīm.

Video autors piebilst, ka automašīnas vadītājs bez apaviem apskraidīja visu rajonu, klauvējot pie svešinieku durvīm. Kāds bija apreibušā vīrieša mērķis, uzrunājot vietējos iedzīvotājus, saprotams nebija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es domāju viņš vienkārši bija apdullis un pats nesaprata, kas notiek. Beigu beigās, apzinoties, kas bija noticis, bija mucis. Mums uzskrēja virsū, attiecīgi, “pažarnieki”, viņu meklējot. Tas bija jau puskilometra attālumā no notikuma vietas,” stāsta aculiecinieks.

Vīrietis bija cietis – aculiecinieki ziņo, ka šoferim asiņoja deguns.

Viktorija Gribuste
VUGD pārstāve

“Lai pārliecinātos, ka automašīnā esošajam cilvēkam ar veselību viss ir kārtībā, viņš bija sameklēts un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.”

Taču cietušais no ārstu apskates kategoriski atteicās un brigāde aizbrauca prom. Pēc tam iereibušajam vadītājam bija darīšana ar policiju.

Pagaidām likumsargu pārstāvji informāciju par notikušo nesniedz, taču apsolīja tuvākajās dienās par avārijas apstākļiem pastāstīt plašāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm