tv3.lv

Jauni fakti par autokatastrofu Talsos: bojāgājušie puiši, visticamāk, nebija piesprādzējušies…

Trīs bojā gājuši jaunieši – 19 gadus veca meitene, autovadītāja, un divi pasažieri – 16 gadus veci puiši. Talsu novadā notikušās traģiskās auto avārijas, kā iemesli joprojām nav skaidri.

2016. gada 14. jūnijā 20:46

Ceļš no Veģiem uz Rendu Ģibuļu pagastā. Taisns ceļa posms. Šodien ceļmalā palikušas tikai izārdītas velēnas un nolauzti koki. Uz asfalta nav bremzēšanas pēdu. Jaunieši, visticamāk, devās Rendas virzienā. Mazā automašīna ar visiem trim braucējiem salonā ap pusdeviņiem vakarā nobrauca no ceļa, mašīna sāka kūleņot, un tā veica vēl pārdesmit metrus, pa ceļam atsitoties pret lauku ceļa uzbērumu un kūleņošanu beidzot kokos. Tuvējo māju iedzīvotāji ieraudzīja tikai jau glābēju bākugunis spīdam. Gāja skatīties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nelaime tiešām bija liela. Divi puiši – abi vien 16 gadus veci – bija izmesti no automašīnas avārijas laikā. Viņi bija miruši. Meiteni, mašīnas vadītāju, no dzelžiem izgrieza ugunsdzēsēji, pārgrieza drošības jostu un nodeva mediķiem. Viņa dzīvību zaudēja slimnīcā.

Basketbola kluba Ventspils vadība vēlāk ar skumjām apstiprināja – Talsu novadā bojā gājuši Latvijas U-16 basketbola izlases kandidāti – Kristians Pūris un Kristians Šefanovskis. Mirusī meitene arī ir basketboliste Kintija Celma. Kas taisnajā ceļa posmā varēja notikt, kāpēc automašīna nobrauca no ceļa – tas ir neatbildēts jautājums.

Policistiem ir viens liecinieks. Viņš saka – mašīna uz ceļa bijusi viena. Šobrīd versijas ir vairākas – novērsta uzmanība, uz ceļa izskrējis zvērs un, protams, ņemot vērā to, kā izskatās spēkrats pēc avārijas, nepiemērots braukšanas ātrums. Un vēl – drošības jostas. Tas, kā atrada pirmos mirušos, liecina, ka viņi tās nav lietojuši.

Policijā sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu avārijas iemeslus, izmeklēšanā noskaidros arī to, vai autovadītāja pie stūres nav atradusies alkohola reibumā. Patiesībā gan – tam vairs nav lielas nozīmes. Nevienu pie atbildības vairs nevar saukt, un zaudējums ir milzīgs visu jauniešu vecākiem, radiem, draugiem un paziņām. Visa Degpunktā komanda izsaka viņiem līdzjūtību.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm