tv3.lv

Jelgavas pusē noslīkušais “bļitkotājs” bijis ar lielu pieredzi, atzīst tuvinieki

Trīs 15 gadus vecus puišus, kuri vakar staigāja pa Driksas upes ledu Jelgavā, “pie dziesmas paņēmuši” vietēji pašvaldības policisti. Pēc personas datu pārbaudes divi puikas notikuma vietu drīkstēja pamest, bet trešais puisis, kurš bija saslapinājis kājas, ielūstot ledū, tika nogādāts dzīvesvietā. Par notikušo informēti visu trīs vecāki. Kā ziņots, vakar turpat Jelgavas pusē atpūta pie dabas krūts traģiski beigusies kādam zemledus makšķerniekam.

2017. gada 11. janvārī 22:13

Par to, ka uz nelielā dīķīša, kas slēpjas starp Viesturciema dārzkopības kooperatīva vasaras mājiņām, notikusi nelaime liecinājušas vien dažas uz ledus atstātās mantas. Tieši par tām vakar priekšpusdienā ziņojusi kāda nejauša garāmgājēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbraukušie kārtības sargi gan apstiprinājuši viņas ļaunākās aizdomas, dīķī netālu no makšķerēšanas lietām peldējis arī kāda pensionāra līķis. Lai to izceltu no ūdens, talkā aicināti vīri no glābšanas dienesta, savukārt vietējie policisti par šo notikumu vēlāk ierosinājuši lietu, un vīrieša līķis nosūtīts uz tiesu medicīnisko ekspertīzi, lai noskaidrotu precīzus nāves cēloņus.

Šodien nelaimes vietā sastopam kādu citu vīru, kurš lēnā solī staigā pa dīķa ledu. Viņš bojāgājušo gan neesot pazinis. Vīrietis īsti netic versijai, ka mirušais varētu būt gājis bojā pārgalvības pēc. Protams, ja apzināti kāpis uz plāna ledus, tad drīzāk tā uzskatāma par pašnāvību, taču vismaz šodien, tikai 24 stundas pēc nelaimes, dīķi jau klājot vienmērīga ledus kārta.

Pēc sarunas ar makšķernieku “Degpunktā” sastop arī divas sievietes un viņu pavadoni. Kā izrādās, ģimene šeit piestājusi, jo bojāgājušais 86 gadus vecais vīrs ir viņu ģimenes loceklis. Pensionārs visu dzīvi esot bijis kaislīgs makšķernieks, un arī radi domā, ka viņš nav gājis boja paša vainas dēļ. Visdrīzāk, ka vīrs pakritis kādu pēkšņu veselības problēmu dēļ un, lūstot ledum, vienkārši nav vairs spējis izķepuroties.

Ikvienam, kurš kāro doties uz zemledus “copi”, der atcerēties šo sērojošo ļaužu teikto – un censties dabā doties kopā ar vēl kādu vai vismaz apmeklēt tādas vietas, kurās sastopami arī citi “copmaņi”. Nekad taču nevar zināt, kad patiesi var noderēt kāda palīdzīga roka.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm