tv3.lv

Jūrmalā četru automašīnu sadursmē trīs cietušie

Svīnīgo noskaņu vismaz četrām ģimenēm, kuras ar automašīnām devās izbraucienā pa Jūrmalu, diemžēl šodien bija lemts sabojāt. Cilvēki iekūlās nepatīkšanās satiksmē, rezultātā izjaukti brīvdienu plāni un iespējams arī kādas dienas pēc svētkiem. Incidentā visticamāk vainojams kāds ne visai uzmanīgs stūrētājs ar pēlēko ”Volvo”, kas brauca pa Ventspils šoseju. Tuvojoties krustojumam ar Melderu ielu, viņš acīmredzot nepamanīja, ka priekšā apstājušās automašīnās un izraisīja avāriju.

Lūk, kā situāciju apraksta ”SAAB” vadītājs, kam gadījās samīcīto auto kolonnā būt otrajam: “Mēs bijam apstājušies. Tāpēc, ka priekšā stāvošā ”Honda” un vēl citas mašīnas gribēja nogriezties. Mums bija jābrauc taisni. Tad mūms aizmugurē ietriecās mašīna, kurai savukārt arī kāds ietriecās no aizmugures. Ar mums viss ir kādrībā. Šodien ir diezgan saulaina diena, varbūt šoferi apžilbināja, bet tās ir tikai un vienīgi manas spekulācijas.”

Kopumā, no visām iesaistītajām automašīnām ir cietuši trīs cilvēki, taču pozitīvais ir tas, ka nevienu uz slimnīcu nebija jāved, traumas nebija nopietnas un mediķi sniedza palīdzību uz vietas. Ar negadījuma izraisītāju aprunāties neizdevās, viņš atteicās no komentāriem.

“Satiksme ierobežota abos virzienos apmēram stundu. Vai nu vadītājs aizdomājās, vai arī nesaskatīja auto saules dēļ”, skaidro policija.

Jācer, ka visiem iesaistītajiem izdosies notikušo aizmirst ātri. Vismaz Johans ar ģimeni par sasisto auto daudz nepārdzīvo: “Vēl redzēsim, pagaidām vēl nezinām. Bet, nu, mašīna acīmredzot var turpināt ceļu saviem spēkiem. Vēl padomāsim, vai svinēsim Līgo svētkus tā, kā bijām to plānojuši, vai kaut ko mainīsim.”

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm