tv3.lv

“Kad cilvēki ir cūkas” jeb stāsts par smirdīgiem atkritumu kalniem Dārziņos

Dārziņu iedzīvotājus un viņu degunus jau ilgāku laiku moka kāda problēma – proti, līdzcilvēki centrālās ielas malā iekārtojuši nelikumīgu izgāztuvi, savukārt tiem, kuri mitinās netālu, ikdienas nākas samierināties ar patiesi neciešamu smaku!

2016. gada 25. jūnijā 16:01

Dārziņu iedzīvotāji, kuru privātmājas slejas netālu no Jāņogu un Taisnās ielas krustojuma, jau vairākus gadus cieš no līdzcilvēku cūcības. Pirms aptuveni trīs gadiem ielas malā uzstādīts atkritumu konteiners izlietotajiem plastmasas iepakojumam un papīram, taču vietējie to uzskatījuši par smalku mājienu tur ierīkot “Dārziņu atkritumu izgāztuvi”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Cilvēki vienkārši nesaprot… Bija pat uzskatāms piemērs, – es uzrunāju cilvēku, kurš tur izmeta atkritumus. Jautāju, kādēļ viņš tā dara un vai pašam būtu patīkami, ja pie viņa mājas ierīkotu izgāztuvi?! Bija lielā talka, tad atkritumus izveda, tā ir cita lieta, bet, kad šeit stiepj atkritumus, visu savu miskastes saturu… Tur met pat tādus atkritumus, kādiem būtu jānonāk parastā atkritumu konteinerā. Cilvēki, šeit, vienkārši nāk un izmet visu, kas pagadās…” stāsta vietējā iedzīvotāja Diāna.

Siltās vasaras dienās, gan tuvējo māju pagalmos, gan vietējā veikaliņā uzvēdī spēcīga atkritumu smaka. Savukārt tie, kuri izkāpuši no autobusa, mēro ceļu uz saviem attālākajiem īpašumiem, garām atkritumu kalnam soļo aizspieduši degunus.

Kā izrādās, par šo nelikumīgo izgāztuvi informēti arī pašvaldības policisti un patiesībā jau atrasts veids, kā cīnīties ar piemēslotājiem. Proti, pateicoties videokameras veiktajiem ierakstiem dažu nedēļu laikā izdevies pieķert jau 19 pārkāpējus. Latgales pārvaldes priekšnieks atklāj, ka ļaudis šeit izmetuši visdažādākās lietas – sadzīves atkritumus, mēbeles un pat nolietotu tehniku.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm