tv3.lv

Kāda pārīša romantiskā pastaiga beidzas ar iestigšanu purvā… Kas tad tur notika?

Naktī uz trešdienu glābēji no purva ar rokām izrakuši kādu vīrieti, kurš tur bija iestidzis līdz viduklim. Kāpēc vīrietis nonāca līdz situācijai, kad palīgā bija jāsauc glābēji?

2016. gada 15. jūnijā 20:47

Otrdien Olainē kāds pāris droši vien gribēja pastaigāties. Pulkstenis rādīja jau pusnakti, un abi gājēji no pilsētas parka nonāca tālāk esošajā purvā. Tur, kā jau parasti šādās vietās, ir gājējiem paredzēti koka celiņi. Taču ar iešanu pa šiem celiņiem abiem romantiku alkstošajiem neveicās. Vīrietis vēlāk stāstīs, ka koka dēlītis esot salūzis, un tā viņš pēkšņi nonācis līdz viduklim purvā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete zvanījusi glābējiem, sagaidījusi viņus un sākusi vest līdz pastaigas beigu vietai – kādu gabalu nācies iet ar kājām, un tur tiešām nakts tumsā purvā līdz viduklim stāvējis vīrietis. Glābēji paskatījušies, padomājuši un, lai velkot ārā cietušo, vienkārši sakot, nepārrautu viņu uz pusēm, izlēmuši viņu no purva zemes izrakt ar rakšanu. Bez palīglīdzekļiem, ar rokām.

Rakšanai jābūt ātrai, lai zemes masa atkal nesatecētu atpakaļ un vīrieti neiesprostotu vēlreiz. Pēc tam, kad viņš atbrīvots, vīrietis tika nodots neatliekamajai palīdzībai. Mediķi jau viņu gaidīja.

Klīst runas, ka gados visnotaļ jaunais vīrietis bijis piedzēries. Lai gan – neviens viņam par to nepārmet, vien atgādina visiem pārējiem, gan romantikas cienītājiem, gan citiem purvā gājējiem – ka jābūt uzmanīgiem un, nonākot nelaimē, jāizsauc palīdzību pēc iespējas nekavējoties. Šādi izsaukumi ugunsdzēsējiem gadoties vismaz reizi gadā.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm