tv3.lv

Kādā privātajā Bieriņu mikrorajonā pagājušajā sestdienā izcēlies ugunsgrēks

Brīvdienās visā valstī dzēsti 62 lielāki un mazāki ugunsgrēki, tostarp izcēlies ugunsgrēks privātajā Bieriņu mikrorajonā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Sestdien, 3. oktobrī, Rīgā, Bieriņos, kāds koka īpašums gandrīz aizgāja postā, jo nelielajā ēkā negaidot iemetās liesmas. Tas būtu desmit minūšu jautājums un no ēkas pāri nepaliktu nekas, taču nama īpašnieks bija gana modrs, lai pacīnītos par savas pajumtes glābšanu. Īsi pirms pusnakts īpašumā aizdegās virtuve un liesmu mēles paspēja izplatīties pa viesistabu un pārmesties jumtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais, ko izdarīja saimnieks, paziņoja par nelaimes gadījumu glābšanas dienestam un pats mēģināja apslāpēt liesmas. Diemžēl tas vīrietim neizdevās, un viņš guva ķermeņa apdegumus, tāpēc nācās saukt arī mediķus, kas nama saimnieku aizveda uz stacionāru.

Kopumā ugunsdzēsēji Raudas ielā pavadīja nepilnas divas stundas un ēku veiksmīgi nosargāja. Glābšanas dienestā atzīmē, ka postaža ēku skartu vēl mazāk, ja laikus būtu padomāts par ugunsdrošību.

Turklāt ugunsdrošības jautājumi ir svarīgi ne tikai pašu drošības labad, bet arī domājot par līdzcilvēkiem. Blīvā apbūves teritorijā izceļoties lielai ugunsnelaimei, apdraudēti var tikt arī kaimiņi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm