tv3.lv

Kādā Rīgas kafejnīcā iebrūk vīrieši maskās, nozog seifu un iesprosto pārdevēju

Trillerim līdzīgi notikumi Rīgā risinājušies 16. augustā – pirms pulksten 17 kādā Rīgas centra kafejnīcā, kad nebija apmeklētāju, ienāca divi vīrieši maskās. Tālākie notikumi nudien atgādina kādu asa sižeta filmu vai seriālu…

2016. gada 20. septembrī 12:58

Piedraudot ar miesas bojājumu nodarīšanu, svešinieki pieprasīja kafejnīcas darbiniecei atdot naudu. Sieviete, kura tobrīd kafejnīcā atradās viena pati, atteicās izpildīt svešinieku prasību, pēc kā vīrieši metās uz palīgtelpu. Ļaundari, neļaujot sievietei pamest telpas, ar laužņiem uzlauza pie grīdas piestiprināto seifu, kurā atradās gandrīz 2000 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc tam ļaundari ieslēdza sievieti palīgtelpā un, pagrābuši seifu ar naudu, metās bēgt.

Saņemot informāciju par notikušo, Valsts policija sāka meklēt iespējamos ļaundarus. Policisti noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši 1981. un 1980. gadā dzimuši vīrieši.

Izmeklēšanas rezultātā izdevās noskaidrot vīriešu atrašanās vietu, un 16. septembrī Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Brasas iecirkņa Kriminālpoliciju aizturēja jaunāko no minētajiem vīriešiem. Savukārt viņa līdzdalībnieks tika aizturēts divas dienas vēlāk.

Abi aizturētie vīrieši jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažādiem noziegumiem, tostarp par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar 16. augustā izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1980. gadā dzimušam vīrietim šobrīd piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Savukārt viņa līdzdalībniekam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Save

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm