tv3.lv

Kaimiņiene no sadegšanas izglābj pensionāri

Kāda 85 gadus veca kundze par mata tiesu paglābusies no nāves, un par to viņa tagad ir pateicību parādā savai vērīgajai kaimiņienei.

2014. gada 23. septembrī 10:21

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sestdienas pievakarē Rīgā, Dagmāras ielā, kādas daudzdzīvokļu mājas ceturtajā stāvā aizdegās 85 gadus vecās Dzintras kundzes miteklis. Liesmas izcēlušās guļamistabā – līdzās dīvānam. Savukārt dūmus neilgi pirms došanās pie miera pamanījusi kaimiņiene Sairīte.

”Biju virtuvē, runāju pa telefonu, un tad pamanīju, ka gaitenī jūtama kāda smaka. Es izskrēju ārā, jo domāju – varbūt mums pašiem kaut kas ar elektrību atgadījies. Tad sāku domāt, ka varbūt kaut kas noticis kaimiņos, jo kaimiņienei citreiz zuda atmiņa. Zvanīju viņai pie durvīm, bet kā atbildi dzirdēju vaidus. Tad uzreiz zvanīju ugunsdzēsējiem un policistiem,” stāsta kaimiņiene Sairīte.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji izzāģējuši dzelzs durvis, un turpat, uz grīdas, atraduši bez samaņas gulošo Dzintras kundzi. Sirmgalve uzreiz nodota mediķu gādībā. Ārsti konstatēja, ka sieviete ir smagā stāvoklī un ir saindējusies ar degšanas produktiem.

Tikmēr Dzintras kundzes kaimiņi ir neizpratnē, kas varēja atgadīties sirmās māmuļas dzīvoklī. Kāds paziņa atceras, ka dzīvoklī esot bijušas problēmas ar gāzi, un Dzintras kundzei dažreiz esot bijušas problēmas aizgriezt. Tomēr cietušās Dzintras ģimenes draugs apgalvo, ka šoreiz gāze nebūšot pie vainas, jo ugunsgrēks nav izcēlies virtuvē. Tiesa gan, viņam nav citu versiju, kas vainojams nelaimē. No spekulācijām atturas arī glābēji, un apstākļu noskaidrošana paliek policijas izmeklētāju ziņā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm