Kamēr vīrietis iepērkas, zaglis mēģina noskrūvēt viņa “BMW” spogulīšus

Kamēr vīrietis lielveikalā iepērkas, kāds ļaundaris mēģinājis noskrūvēt viņa “BMW” markas automašīnas spogulīšus.

2017. gada 20. februārī 11:59

19. februārī ap pulksten 19.30 kāds “BMW” markas spēkrata īpašnieks atstāja savu auto stāvvietā Rīgā, Lielirbes ielā, un devās uz turpat esošo lielveikalu iepirkties. Kamēr vīrietis iepirkās, uz šo pašu autostāvvietu atbrauca viņa draugs un pamanīja, ka no viņa paziņas spēkrata nepazīstams vīrietis skrūvē nost spogulīti. Drosmīgais cietušā draugs izsauca Valsts policiju, piesteidzās pie ļaundara un ierobežoja viņa pārvietošanās brīvību līdz policistu ierašanās brīdim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri turpat automašīnu stāvvietā 1982. gadā dzimušo aizdomās turēto aizturēja un izņēma lietisko pierādījumu – spogulīti, kuru ļaundaris vēl nebija paspējis noslēpt. Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas atsavinātais auto spogulītis tiks atdots tā īpašniekam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka aizturētais jau iepriekš ir sodīts par automašīnu spogulīšu zādzībām, Valsts policija prasīs tiesai viņu apcietināt. Likumsargi izsaka pateicību cietušā draugam, kurš rīkojās ļoti drosmīgi, aizturot ļaundari.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm