tv3.lv

Kāpēc notika traģiskā avārija Madonas pusē? Vietējiem ir kas sakāms par “bēdīgi slaveno” ceļa līkumu…

Avārijā Madonas pusē sestdien gājušas bojā divas sievietes. Viņu pēdējais brauciens aprāvies šosejas Madona-Gulbene sākumā. Kādi ir avārijas iemesli un kāpēc daudzi vietējie bēdīgi slavenajā līkumā piebremzē jau laikus?

2017. gada 16. janvārī 20:41

Līkumā pie Aizkujas pagrieziena uz šosejas Madona-Gulbene šodien ceļmalā guļ sveces, pieminot sestdien smagā avārijā bojāgājušās 52 un 67 gadus vecās sievietes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas ar savu vieglo automašīnu “Opel” iebrauca pretējā joslā un pakļuva zem kravas furgona. Negadījumā gados jaunākā pasažiere spēcīgā trieciena dēļ bija izmesta no automašīnas. Policija kā galveno avārijas iemeslu šobrīd nosauc neatbilstošo riepu nodilumu. Viena riteņa protektors bijis zem četriem milimetriem, kas ir minimums braukšanai ziemas apstākļos. Apkārtnes iedzīvotāji labi pazīst bojāgājušās – piecus kilometrus attālajā Aizkujas ciematā abas bijušas labi ieredzētas.

Kāda vietējā iedzīvotāja saka – šis līkums tuvākajai apkārtnei ir ļoti labi zināms – šeit bijuši vairāki cilvēku upuri. Pēdējais vēl pērn.

Policijā uzsākta padziļināta negadījuma izmeklēšana, un tiks veiktas arī vairākas citas ekspertīzes, ne tikai riepu mērījumi. Iespējams, arī braukšanas ātrums izvēlēts ceļa apstākļiem neatbilstošs, tomēr šoreiz, salīdzinot ar citiem valsts nozīmes ceļiem, šajā vietā asfalts vismaz bija kaisīts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm