Kas īsti notika? “BMW” un “fūres” traģiskā avārija uz Bauskas šosejas atstāj neatbildētus jautājumus

“Melno ledu”, kas mijas ar puteni, piesauc daudzi autovadītāji. Atļauto braukšanas ātrumu šajos laikapstākļos nākas krietni vien samazināt, lai paliktu uz ceļa braucamās daļas un, ne mazāk nozīmīgi, neieslīdētu pretējā braukšanas joslā. Tomēr ne vienmēr viss notiek tā, kā tam vajadzētu notikt.

2017. gada 12. janvārī 21:05

Bauskas šosejas 50. kilometrā netālu no pagrieziena uz Rosmes ciematu līdzās sadragātam kravas auto sniegā guļ cepure, kas notraipīta asinīm. Liecība par traģisko avāriju, kurā šorīt kāda Polijas pilsoņa vadītā “fūre” sadūrās ar vieglo automašīnu “BMW”. Diemžēl sadursme prasīja 31 gadus vecā “BMW” vadītāja un transportlīdzeklī esošā 22 gadus vecā pasažiera dzīvības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smago automašīnu vadīja 50 gadus vecs vīrietis, kurš pēc negadījuma atteicās no medicīniskās palīdzības. “Cietušajā automašīnā bez abiem bojāgājušajiem atradās arī divdesmit gadus vecs vīrietis, kurš guva nopietnas traumas. Viņš bija iespiests auto aizmugurējā sēdeklī. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki viņu evakuēja no automašīnas. Viņš ir guvis galvas traumu, iespējamu mugurkaula bojājumu, krūškurvja traumu, kā arī, iespējams, ir iegurņa trauma. Vidēji smagā stāvoklī ir nogādāts stacionārā,” teic VUGD Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristiāns Galanders.

Par šo negadījumu izsakās daudzi. Tiek zākāti Latvijas ceļi, kā arī piesaukts stereotips par “BMW” mīļotājiem un viņu pārgalvīgajām braukšanas manierēm.

Viedokļu daudz, bet pagaidām nav skaidrs, vai “BMW” šoferis pretējā braukšanas joslā iebraucis, veicot apdzīšanas manevru, vai slidenā ceļa dēļ nav ticis galā ar automašīnas vadību. Šobrīd policija uzsākusi izmeklēšanu. Iespējams, sīkākas negadījuma detaļas varēs pastāstīt kāds aculiecinieks, kurš brīdi pirms traģiskā negadījuma pats bija ieslīdējis grāvī un, gaidot palīdzību, redzējis notikumus uz ceļa.

Jāpiebilst, ka “BMW” automašīnas riepu protektoru dziļums līdz ar nagiem iekļāvās likuma normās, tas gan vairs neko nemaina. Šogad ziema ir gana skarba. Ceļu policijas priekšnieks Normunds Krapsis iesaka izdarīt maksimālo, lai sevi pasargātu.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm