tv3.lv

Kautiņi, degošas mašīnas, emocijas! Apkopoti labākie Degpunktā aculiecinieku video!

Raidījuma Degpunktā un portāla Skaties.lv rīkotā akcija Degpunktā reportieris uzņem apgriezienus! Katru dienu saņemam arvien vairāk jūsu filmēto videomateriālu no notikuma vietām. Ir pienācis laiks uzzināt šā mēneša labāko reportieri!

Iesūtītajos video redzamas gan īstas emocijas, gan dūru vicināšana, degošas automašīnas un netipiski sastrēgumi! Materiāli iesūtīti gan no Rīgas, gan reģioniem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un tātad! Par labāko Degpunktā reportiera iesūtīto video atzīts Maksima uzņemtais materiāls, kurā iemūžināta policistu cīņa ar liesmām pašā Rīgas centrā! Turklāt dega kāda automašīna.

Degošais auto pie Mildas!

Maksims stāsta, ka patiesībā viņam nebija domas kaut kur sūtīt uzņemto video, vēl jo vairāk, – redzot, ka notikuma vietā ļoti daudzi cilvēki iemūžina policistu cīņu ar liesmām. Tomēr iekšējā balss teikusi, ka jāmēģina, un viņš uzdrīkstējies.

“Vārdu sakot, es gāju gar Mildu. Ieraudzīju, ka mašīna deg. Bija daudz cilvēku, es biju šokā, ka deg auto. Izdomāju, ka ir laiks un jāiet nofilmēt! Piegāju klāt, ieraudzīju, ka ir daudz cilvēku, nodomāju, – daudzi arī sūtīs jums video. Bet es tomēr nolēmu izmēģināt veiksmi un man paveicās, es laimēju!” stāsta Maksims.

Degpunktā komanda uz Skaties.lv saka lielu paldies arī citiem aculieciniekiem, kuri sūtīja savus video!

Kautiņš leģendārajā 15. trolejbusā

Viens no spilgtākajiem mums šķita materiāls, kas pirms dažām dienām filmēts pie Rīgas centrālās stacijas.

Tā autors Igors Selegovskis raksta: “Otrdienas rītā ap pulksten 13.00 braucu no skolas uz centru 15. trolejbusā. Visiem zināms, kāds ir 15. trolejbuss un kāds kontingents tajā apgrozās. Tad nu trolejbusā bija divi romu tautības vīrieši, kuri ne pirmo reizi mēģina kādu apzagt. Viņi noskatīja kādu vīrieti, kurš pēc ārēja skata neizskatās bīstams. Šie divi vīrieši strādā tandēmā, viens (jaunais) ir muskuļi, otrs (vecais) ir “prāts”. Viens dod pa muti, ja nepieciešams, otrs sarunā vai apvārdo, vārdu sakot, otrs ir sarunu vedējs. Tad nu mēģināja viņi 15. trolejbusā apzagt pēc ārējā skata mierīgo un “vieglo” upuri. Taču, kā jau tajā vecajā labajā teicienā par vīra neskatīšanu pēc cepures, šis vīrs izrādījās tāds, kurš neļaus sev kāpt uz galvas un noteikti neļaus bāzt svešas rokas savās kabatās, un nolēma ne tikai aizstāvēties, bet arī sodīt…”

Igors aicina policiju pievērst lielāku uzmanību sabiedriskajam transportam, jo regulāri, vismaz 15. maršruta trolejbusā, tiek pastrādāti dažādi noziegumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trakās liesmas Imantā, niedru mitrāja uguns un citi!

Degpunktā komanda saka paldies arī Mārim Ābelem, kurš iesūtīja mums ugunsgrēka video no Imantas, kur spēcīgās liesmās sadeg divas automašīnas.

Gatis Līcītis savukārt iemūžinājis kā Lubānas mitrājā milzu liesmās sadeg niedres.

Mārtiņš Burkovskis dalījies ar avāriju pie tirdzniecības centra Dole, kur pēc divu auto sadursmes nogāzās luksofora stabs un negadījumā cieta nejauša garāmgājēja – 16 gadus veca meitene.
Aculieciniece Anna mums iesūtījusi video no Plāča, kur aizdedzināta bijusī pasta ēka. Par šo notikumu jau stāstījām – policijai pat izdevies notvert iespējamo dedzinātāju.

Ķekavas novada iedzīvotājs Gatis pagājušajā nedēļā mums atsūtīja video no Baložu pilsētas centra, kur aizdegusies publiskā pirts. Par laimi, glābējiem izdevies uguni noķert un lieli zaudējumi nav radīti.

Arī Liepājā bijuši centīgi aculiecinieki un pagājušajās brīvdienās iemūžinājuši divstāvu koka mājas aizdegšanos, glābšanas darbus un Liepājai neraksturīgi lielu sastrēgumu. Par šiem kadriem mums jāsaka paldies Liepājniekiem Normundam un Agrim.

Pirms mēneša mums spilgtu video iesūtījis arī aculiecinieks Mārtiņš, kurš Rīgā Maskavas ielā iemūžinājis avārijas sekas, kad apsardzes firmas auto sadūrās ar kādu citu vieglo auto. Kā Degpunktā komanda noskaidroja Neatliekamās palīdzības dienestā, avārijā nopietnu galvas traumu guvis 22 gadus vecs vīrietis, bet kāda sieviete bijusi šoka stāvoklī, taču viņas hospitalizācija nebija nepieciešama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Skaties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm