tv3.lv

Lielupes skolas salidojums beidzas ar apšaudi; divi ievainotie

Lielupi pāršalcis baiss noziegums. Naktī uz sestdienu vietējās skolas salidojums beidzies ar apšaudi absolventu starpā – kāds šāvējs atklājis uguni, ievainojot divus cilvēkus. Policija pagaidām sniedz ļoti skopas ziņas, šāvējs ir noskaidrots, taču atrodas brīvībā.

2017. gada 14. martā 19:27

Otrdien notikuma vietā nekas neliecina par apšaudi. Likumsargi ziņo, ka uguni atklājis kāds absolvents uz saviem klasesbiedriem. Direktore skaidro, ka incidents noticis kaut kur ārā, un līdz tam atmosfēra pasākumā bijusi ļoti patīkama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara izskaņā, kad absolventi devās mājup, pēc pasākuma Aizpures ielā, kur atrodamies, notika incidents, par kuru saņēmu informāciju no kāda absolventa, kas iesteidzās skolā. Diemžēl neko sīkāk pastāstīt nevaru.

Direktore Ivita Vanka-Treifelde neesot zinājusi, ka notiek apšaude, nav īsti iedziļinājusies, kas tas par incidentu, un izsaukusi policiju, pati ārā nav gājusi. Skola dibināta 1962. gadā, tajā savulaik bijušas divas plūsmas – latvieši un krievu. Direktore akcentē, ka absolventu vidū bijuši visdažādākā vecuma cilvēki, taču viņas paziņu lokā incidentā iesaistīto nav.

“Neviens netiek aicināts lietot alkoholu, neredzēju nevienu, kuru vajadzētu no zāles izvest. Gaisotne – varat palasīt atsauksmes, kur adekvāti absolventi raksta, ka atmosfēra bija laba, viņi pasakās organizatoriem,” teic Vanka-Treifelde.

Vietējiem par apšaudi izdzirdot, sejā parādās neviltots pārsteigums. Lai gan kopš notikušā pagājušas jau četras dienas, policija runā ļoti izvairīgi. Zināms vien tas, ka sākta izmeklēšana un šāvējs nav apcietināts. Kādēļ šāvējs ir brīvībā un kas viņš īsti ir? To likumsargi sola skaidrot tuvākajā laikā, pagaidām ieturot klusumu un norādot, ka tas nepieciešams kvalitatīvas izmeklēšanas veikšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm