tv3.lv

Likteņa zīme vai brīdinājums? Dienu pirms postoša ugunsgrēka sievietei kļūst slikti ar veselību…

Netīrīta skursteņa dēļ Burtnieku novadā naktī uz piektdienu aizdegusies kādas 64 gadus vecas sievietes privātmāja. Ko par notikušo nelaimi pastāstīja sievietes dēls.

2017. gada 15. janvārī 13:33

Liktenīga zīme vai brīdinājums – tā varētu nosaukt Villija mammas slikto pašsajūtu dienu pirms viņas mājā izcēlās ugunsgrēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešdienas vakarā, iespējams, tvana gāzes noplūdes dēļ, sievietei pasliktinājusies veselība un viņa nogādāta slimnīcā. Nākamajā dienā Villijs atbraucis aprūpēt mammas četrkājainos draugus un apskatīt māju. Pēcāk mierīgu sirdi devies prom, nedomājot, ka vēlā vakara stundā nāksies atgriezties.

Mājas pirmajā stāvā vēl no svētkiem stāvēja eglīte. Šodien ieejot namā, palikuši vien koka zari un apkārt mētājas pilnībā sadegusī kundzes iedzīve. Villija mamma “Eglāju” mājās nodzīvojusi vairāk nekā 20 gadus, bet tagad viņas bērni nolēmuši sievieti uz īpašumu nevest.

Foto

Ir aizdomas, ka uguns izcēlusies skurstenī. Šogad ugunsdzēsēji devušies uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošajiem sodrējiem, tādēļ aicina iedzīvotājus pārbaudīt mājas krāšņu un pavardu dūmkanālus un nepieciešamības gadījumā nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem, lai nenotiktu nelaimes, kurās var pazaudēt ne tikai materiālas lietas, bet arī dzīvību. Piektdien Villijs atbraucis uz “Eglājiem” pakaļ mammas trušiem, lai vestu tos uz jaunām mājām.

Tagad ģimenei jāsamierinās ar notikušo un jāsper soļi tālāk. Lai to būtu vieglāk izdarīt, aicinām skatītājus palīdzēt nelaimē nokļuvušajai sievietei. Viņai noderētu gan drēbes, gan citas sadzīviskas lietas. Ja jums ir iespējas un vēlaties sniegt atbalstu, sazinieties ar kundzes dēlu Villiju pa tālr.: 25 855 951.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm