Likumsargi Rīgā “saož” dzērājšoferi! Vīrietis dievojas, ka izdzēris “tikai” divus aliņus

“Es iztukšošu visu savu bankas kontu,” tādi bija kāda jauna vīrieša pēdējie vārdi pirms viņu aizturēja par automašīnas vadīšanu dzērumā un centieniem atpirkties no policijas.

2017. gada 25. decembrī 22:33

Šoferi nodeva nepārdomāti manevri un viņa līdzbraucēja asprātība – izmest pa auto logu savus atkritumus.

Kā atklāj kārtības sargs, ekipāžai, kuras nagos iekritis pārkāpējs, ir ļoti liela pieredze, un viņi pārkāpējus “saož” jau pa gabalu. “Volvo” stūrētājs gan neizdarīja neko ārkārtēju, taču ar to pietika, lai vīri pa tukšajām galvaspilsētas ielām sāktu sekot automobilim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mirkli pirms kārtības sargi ieslēdza patruļauto bākugunis no priekšā braucošā spēkrata loga vēl slaidā lidojumā izlido alus skārdene. Acīmredzot, blakussēdētājs nemaz nepiefiksēja, ka turpat aiz muguras ir policija.

Tā kā no auto salona bija jūtama spēcīga alkohola dvinga un abi jaunie vīrieši nedaudz šūpojas, policisti aicināja šoferi doties likumsargiem līdzi.

Atlaižat mani mājās. Es nebiju tas, kurš izmeta pudeli. Atlaižat mani mājās. Es tepat dzīvoju. Divi aliņi, nopietni. Man darbs atkarīgs no vadītāja apliecības.

Pēcāk automobilis nonāca uz auto evakuatora, kas to nogādāja policijas stāvlaukumā, savukārt, ņemot vērā faktu, ka šoferis atteicās no iepūšanas alkometrā notikuma vietā, ceļu policisti viņu nogādāja ekspertīžu centrā, kur šofera reibuma pakāpi noteica mediķi.

Lai arī pašam pārkāpējam varētu šķist, ka šāda rīcība var vēl ko glābt, sods, kāds pienākas par atteikšanos no ekspertīzes ir līdzvērtīgs, maksimālajam sodam, kāds pienākas par auto vadīšanu alkohola vai narkotisko vielu apreibumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm