tv3.lv

Ludzā atrod puskilogramu marihuānas

Pretnarkotiku pasākumu ietvaros Latgales pilsētā Ludzā policija konfiscējusi aptuveni puskilogramu marihuānas, kā arī aizturējusi vairākas personas, kas tiek turētas aizdomās par aizliegto vielu izplatīšanu.

2014. gada 24. septembrī 12:21

Veicot izmeklēšanu jau iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, likumsargi aizturēja 1990. un 1992. gadā dzimušus jauniešus, kas no Ludzas devās uz Rēzekni. Pēc policijas teiktā, tur abi likumpārkāpēji grasījās realizēt narkotiskās vielas. Pie abām personām, kā arī viņu automašīnā tika atrasta sasmalcināta augu izcelsmes viela, visticamāk – lietošanai sagatavota marihuāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpinot darbu šī kriminālprocesa ietvaros, tika veikta kratīšana vecākā vīrieša uzturēšanas vietā, kurā tika atrasti un izņemti kaltēti marihuānas augu stādi.

Kaut arī paši vīrieši jau likumsargiem atzinuši, ka atrastās vielas ir marihuāna, tomēr precīzu vielas izcelsmi, kvalitāti un daudzumu noteiks ekspertīze.

Turpinot operatīvo pasākumu kompleksu, 21. septembrī Ludzā aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu apriti policijas darbinieki aizturēja arī triju personu grupu. Tika pārmeklēta 1995., 1996. un 1998. gadā dzimušo jauniešu automašīna, un tās salonā tika atrasts papīra iepakojums, kurā atradās augu izcelsmes viela, kas līdzīga marihuānai. Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros policijas darbinieki veica kratīšanu kādā neapdzīvotā mājā Ludzā, kurā aizturētie jaunieši audzēja un kaltēja marihuānas augus.

Abu kriminālprocesu ietvaros policijai izdevās izņemt aptuveni puskilogramu marihuānas. Izmeklēšana un darbs turpinās, informē likumsargi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm