Mārupē “Volvo” apvidnieku apgāž uz jumta

Mārupē, klusajā Bebru ielā, 5. oktobrī apkārtējo mieru iztraucēja kāds “Volvo” šoferis, kurš savu apvidus auto pamanījās apgāzt uz jumta, kādēļ attiecīgajā vietā uz brīdi bija bloķēta arī satiksme, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Dzīvojamā sektorā Mārupē, Bebru ielā, starp Kurmāles un Krones ielu, patlaban notiek braucamas daļās seguma atjaunošanas darbi un daļa asfalta ir nofrēzēta. Diemžēl šis faktors 5. oktobrī pusdienlaikā izspēlēja ļaunu joku ar kādu “Volvo” spēkrata īpašnieku, proti, vadītājs nebija izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, un brīdī, kad viņam vajadzēja bremzēt, automašīnu sanesa, tā nobrauca no ceļa, aizķēra koku un apgāzās uz jumta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Volvo” pasažieris apliecina, ka no attiecīgā seguma mašīnu sanesa. “Uz tās bedrītes mašīnu sanesa, tā ietriecās kokā,” norādot, ka auto vienkārši braucis taisni. Paldies Dievam ar veselību visiem spēkratā sēdošajiem viss ir kārtībā. Pasažieriem neesot pat skrambu.

Glābēji, kuri notikuma vietā pēc policistu aicinājuma ieradās palīdzēt likvidēt avārijas sekas, apgāza samīcīto auto atpakaļ uz riteņiem un atbrīvoja satiksmi minētajā ceļu posmā.

Pats “Volvo” autovadītājs kameras priekšā stāstīt par negadījuma apstākļiem nevēlējās, taču aizkadrā atklāja, ka spēkratam aizvadītās nedēļas beigās bija uzliktas jaunas vissezonas riepas, taču pat tās nav palīdzējušas savaldīt auto. Vēl viena ziņa, kas noteikti neiepriecina saimnieku, spēkratam nebija KASKO apdrošināšanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm