tv3.lv

Nabaga šoferi! Bolderājas vandaļi zaudējuši prātu – izķēmotas vairākas automašīnas

Mākslai mēdz nebūt robežu, un tas ir labi tad, ja tā tiešām ir māksla. Taču robežas, kā arī saprātu ir zaudējuši Bolderājas vandaļi, kuru garadarbi, šķiet, ir saprotami vien viņiem pašiem.

2016. gada 8. martā 22:55

Pagājušas jau vairākas nedēļas, taču auto īpašniekiem Bolderājā miera kā nav, tā nav. Pagājušās nedēļas otrajā pusē, kā arī brīvdienās uz automašīnām visā mikrorajonā parādījušies dīvaini uzraksti. Aizvien vēl krievu valodā tiek piesauktas seksuālās orientācijas un dažādiem dzimumiem atšķirīgie orgāni. Bolderājas iedzīvotāji ir noskaitušies. Viņi saka, – huligāniem jācer, ka viņus pirmie noķers policisti, nevis iedzīvotāji paši – draud linča tiesa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dažiem šoferiem krāsu no mašīnām izdevies dabūt nost, dažiem citiem – nu nekādi un automašīnas nāksies krāsot.

Foto

Policijā raidījumam Degpunktā gan stāsta, ka vēl aizvien esot tikai viena cietušā iesniegums. Bijuši divi, taču otras automašīnas saimnieks ar likumsargiem sazinājies vien informatīvi, lai apdrošinātāji viņa auto nokrāsotu sānus, bet kļūt par cietušo atteicies. Tātad, ja arī huligānus noķers, izskatās, ka nekāds bargais sods viņiem nedraud. Cilvēki uz policiju neiet, tikai šausminās par notiekošo gluži tāpat kā garāmgājēji.

“Trako māja – kas te notiek, tas ir šausmīgi. Vakarā ir bail iet ārā. Jūsuprāt, tie ir jaunieši vai pieaugušie? Jaunieši! Narkomāni! Mums viņu daudz!” saka kāda Bolderājas iedzīvotāja.

Raidījuma Degpunktā komandai ir zināms, ka kaut kādu informāciju no aculieciniekiem policija gan esot saņēmusi un esot arī versijas, par kurām pagaidām viņi baidās runāt. Ja automašīnu apzīmēšana turpināsies, vietēji var sākt rīkot paši savas patruļas un tad var gadīties, ka amizanti, bet policistiem nāksies nostāties huligānu pusē.

“Katrā ziņā – ja zināt “mākslinieka” vārdu vai atrašanās vietu, sazinieties ar likumsargiem,” aicina raidījums Degpunktā.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm