tv3.lv

Nejēdzīgi! Vīrietis gatavs kuru katru brīdi “uzlaist gaisā” māju, taču neko padarīt viņam nevar

Daudzi, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, noteikti sapratīs šajā stāstā intervētos cilvēkus – viņiem ik dienas jāsastopas ar kaimiņu, kurš ir gatavs fiziski “uzlaist gaisā” māju, bet izmest no privātīpašuma viņu diemžēl nevar.

2016. gada 21. jūnijā 21:54

Sākumā kāds Dzirciema ielas iedzīvotājs sāka ar ūdeni noliet pagrabu, teicās – viņam tualetes pods ir salauzts. Taču pirmdien, 20. jūnijā, desmitos vakarā Rīgā, Dzirciema ielā, piecstāvu mājas pirmajā stāvā izcēlies ugunsgrēks. Aizdedzies dīvāns – ugunsdzēsēji no piedūmotajām telpām izglāba 73 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar dūmiem un tika hospitalizēts. Jau otrdien cietušais ir mājās, bet durvis vaļā never – esot ieslēgts. Mājas santehniķis saka, – tā varētu būt, citādi šis iemītnieks neesot valdāms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš vienkārši tāds ir,” galvu nogroza santehniķis, kurš zina stāstīt, – šis vīrietis allaž esot satikts manāmā reibumā.

Par ietiepīgo un nīgro kaimiņu zina arī pārējie mājas iemītnieki, un, iespējams, viņš tieši, par spīti apkārtējiem, appludinājis pagrabu un atteicies ielaist dienestus. Par to, vai viņš tīšām dedzinājis dīvānu, vai uzsmēķējis un iemidzis, precīzu ziņu nav.

Iedzīvotāji saka, – nevēlamo kaimiņu jau sen pametusi sieva un tagad dzīvo pie meitas, jo ar vīru esot neizturami būt kopā. Tieši tāpēc arī par vienpati mājā ir tik liels satraukums, jo nevar izslēgt iespēju, ka prāta aptumsumā viņš var ķerties klāt arī gāzei.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm