Nelaime vai slepkavība? Atklājas jauni fakti par traģisko ugunsgrēku Bruņinieku ielā

Pavisam neliels ugunsgrēks Rīgas centrā, Bruņinieku ielā, radījis pamatīgu satiksmes haosu. Tika slēgti vairāku ielu posmi, lai netraucētu glābējiem strādāt. Ko ugunsdzēsēji atrada gruvešos pēc ugunsgrēka apdzēšanas?

2017. gada 5. februārī 11:52

Nejauši garāmgājēji, kas, visticamāk, devās pusdienās, šodien ap pulksten divpadsmitiem Rīgā, Bruņinieku ielā, kļuva par kāda ugunsgrēka aculieciniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neviens pat nevarēja iedomāties, ka necilajā, šķietami pamestajā sarga būdiņā varētu būt cilvēks, tāpēc arī garāmgājēji neriskēja ielūkoties piedūmotajā telpā, bet uzticēja to glābējiem. Ugunsdzēsēji, atverot telpu, tajā atrada aptuveni 50 gadus vecu vīrieti, kurš it kā pierakstīts Daugavpilī, bet jau ilgāku laiku klaiņojis pa Rīgu. Diemžēl cietušo mediķiem neizdevās glābt, un viņš mira no saelpošanās ar dūmiem.

Bojāgājušā Agra paziņas saka, – viņi netic, ka vīrietis pats bijis vainīgs notikušajā, jo apkārt jau sākušās runas, ka viņš guļvietā atstājis izsmēķi. Taču viņa draudzene pauž nesatricināmu pārliecību, ka notikušais ir ļaunprātība. Vēl jo vairāk – nelaiķis neesot bijis nekāds pīpmanis.

Par traģisko vīrieša bojāeju sākts kriminālprocess. Vēl ilgi pēc notikušā policisti baltos cimdos krāmējās pa izdedžiem. Ja tiešām izrādīsies, ka notikusi tīša ļaunprātība, mēs jums par to paziņosim.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm