tv3.lv

Neoficiāla informācija par Berģu traģēdiju: Audi šoferis, visticamāk, krietni pārsniedzis ātrumu

Pagājušajā naktī netālu no Rīgas robežas notikusi viena no pēdējā laika smagākajām avārijām. Tajā dzīvību zaudējis kāds jauns vīrietis, bet divi citi cilvēki smagā stāvoklī nonākuši slimnīcā.

2016. gada 17. jūnijā 20:47

Pagājušajā naktī Berģos, Brīvības gatvē, bija paredzēts atjaunot brauktuves apzīmējumus. Īsi pirms pulksten trijiem, kad vīri jau bija uzkrāsojuši gājēju pārejas svītras, tālākos plānus pārtraucis negaidīts notikums. No tumsas izniris kāds melns Audi, kas lielā ātrumā nebremzējot ietriecies ceļa strādnieku Volkswagen, kas stāvējis krustojumā ar Berģu ielu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēki mukuši, kur pagadās, pa gaisu lidojušas krāsas bundžas, bet vīru busiņš ar skaļu blīkšķi apgāzies uz sāniem. Audi pēc avārijas apstājies ceļmalā, vien pārsimts metrus tālāk. Par laimi, sadursmes brīdī necieta neviens no strādniekiem, tādēļ vīri steigušies pie pamatīgi samīcīta vieglā auto, kur pavērusies patiesi baisa aina.

Foto

Apskatot to, kas palicis no Igaunijā reģistrētā Audi, var secināt, ka tas ceļa strādnieku auto ietriecies ar priekšējo labo stūri. Tieši tādēļ vissmagāk cietis tieši blakus vadītājam sēdošais vīrietis.

Likumsargi, kuriem uzticēta šīs šaušalīgās avārijas izmeklēšana, vismaz pagaidām savos izteikumos ir visai skopi – vēl ir ļoti daudz neskaidrību. Tikai dienas vidū izdevies noskaidrot cietušu personības – tie visi ir vietējie iedzīvotāji. Tāpat policistiem nav ziņu par to, vai 29 gadus vecais autovadītājs avārijas brīdī bijis alkohola reibumā. To varēs pateikt, tikai pēc analīžu rezultātu saņemšanas.

Pēc neoficiālas, mūsu rīcībā esošas informācijas, zināms, ka spēkrats, mirkli pirms avārijas traucies ar aptuveni 120 km/h. Visticamāk, sadursme izvērtusies tik traģiski, pavisam banāla iemesla dēļ – braucamrīka stūrētājs šķērsli savā joslā pamanījis pārāk vēlu un, visticamāk, nav pat paspējis nospiest bremzes. Šajā situācijā gan vainot ceļa strādniekus nevarot.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm