tv3.lv

Nepatīkama avārija Rīgā: Nissan džips nesadala ceļu ar Škodu

Rīgā noticis nepatīkams satiksmes negadījums, pēc kura mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai sievietei un viņas dzīvesbiedram.

2016. gada 11. jūnijā 13:35

Piektdienas rīta pusē, Priedaines un Zolitūdes ielas krustojumā, ar skaļu blīkšķi sadūrušies divi spēkrati – kāda vīrieša stūrēts apvidus auto Nissan un kādas kundzes vadīta Škoda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī abi braucamrīki pirms negadījuma braukuši pa galveno ceļu, šajā krustojumā tas maina virzienu, tādēļ Nissan vadītājam, kurš vēlējis turpināt ceļu taisni pa Zolitūdes ielu, vajadzējis palaist no labās puses braucošo vieglo auto. Neilgi pēc notikušā notikuma vietā ierodas arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta auto.

Lai arī vieglā auto pasažierim un vadītājai nav dzīvībai bīstamu traumu, pēc avārijas abiem tomēr jāatrādās dakteriem. Turpat notikuma vietā uzrunājam arī Nissan vadītāju – viņš nevēlas runāt kameras priekšā, taču nenoliedz, ka ir vainojams notikušajā.

Zīmi par to, ka galvenais ceļš maina virzienu vienkārši pamanījis pārāk vēlu, bremzējis, taču izvairīties no sadursmes nav izdevies. Visus šā notikuma apstākļus un iesaistīto paskaidrojumus avārijas vietā fiksējuši ceļu policisti – viņi atklāj, ka ar autobraucējiem šajā gadījumā viss kārtībā un nekādi citi pārkāpumi nav konstatēti. Tā kā negadījumā cietuši cilvēki, šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti izmeklētājiem.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm