Neprāts Rīgā – “bļitkotājs” uz Juglas ezera kūstošā ledus kāpj kopā ar saviem trim bērniem

Brīvdienās pašvaldības kārtībsargi no kūstošā ledus nodzinuši deviņus cilvēkus, informē Rīgas pašvaldības policija.

2017. gada 21. februārī 17:03

18. janvāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Juglā, kur kāds vērīgs aculiecinieks pamanījis uz Juglas ezera ledus vairākus bērnus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apsekojot norādīto vietu, pamanīti četri cilvēki – viens zemledus makšķernieks un trīs bērni.  Visām personām dots rīkojums nekavējoties nokāpt no bīstamā ledus. Sarunas laikā noskaidrots, ka bērnu tēvs ir blakus esošais zemledus makšķernieks. Ar visām personām veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Pēc dažām stundām RPP Vidzemes pārvaldes darbinieki atkārtoti saņēma izsaukumu uz Juglu, kur vairāki bērni staigājot pa ezeru ar slidām.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta aculieciniece, kura norādīja uz netāli esošo soliņu, uz kura sēdēja zēns. Puika neilgi pirms policijas ierašanās esot staigājis pa ūdenstilpnes ledus. Ar zēnu veiktas profilaktiska rakstura pārrunas, izskaidrojot, ka gaisa temperatūra ir +5 grādi un ledus jau vairākas dienas intensīvi kūst. Zēns solījās atkusnī nestaigāt pa ledu.

Pēc stundas RPP Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu pie Akmens tilta, kur kāds garāmgājējs pamanījis četrus bērnus staigājam pa Daugavas ledus.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, bērniem nekavējoties deva rīkojumu no ledus nokāpt. Jaunieši paskaidroja, ka nav zinājuši, ka šobrīd spēkā ir aizliegums atrasties uz ūdenstilpņu ledus.
Ar bērniem veiktas preventīva rakstura pārrunas, pēc kurām viņi devās mājup.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoziem Rīgas pašvaldības policija noformējusi 16 administratīvā pārkāpuma protokolus par atrašanos uz ledus lieguma laikā un veikusi 14 preventīva rakstura pārrunas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm