Nomas auto vadītājam izraisot avāriju, atmaskots otra spēkrata vadītājs – dzērājšoferis

Svētdien, 4. oktobrī, Pārdaugavā avārijas dēļ autonomas koplietošanas auto vadītājs no mazākas nozīmes ceļa izbrauca priekšā kādam “BMW” spēkratam, kā rezultāti auto ielidojis privātmājas žogā, taču atmaskota otra spēkrata vadītāja kondīcija, viņam esot alkohola reibumā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Svētdienas pievakarē, kāds vīrietis ar savu “BMW” apvidus auto pa Rucavas ielu mēroja ceļu Šampētera virzienā. Iespējams, viņš brauca mājās no kāda pasākuma, kur bija lietots alkohols. To, ka šoferis bija izdzēris pāris glāzes grādīgās dziras un pieņēma lēmumu vadīt auto, visticamāk, neviens neuzzinātu, ja vien viņa ceļā nepatrāpītos kāds neuzmanīgs jaunietis ar autonomas kompānijas spēkratu “Fiat”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krustojumā ar Zalves ielu “sarkanais” izbrauca apvidniekam priekšā. Jaunietis, “Fiat” stūrētājs, neievēroja ceļa zīmi “Stop”, kam sekoja jaudīgs trieciens pa viņa vadīto auto un “BMW” izsvieda mazo “Fiat” no braucamās daļas, un tas ietriecās privātmājas sētā.

Mājas iedzīvotāja stāsta, ka šausmīgi nobijusies no negadījuma, kā rezultātā nodrebēja visa māja un bijis baigais troksnis.

To, ka neviens no vadītājiem negadījuma necieta, apstiprināja mediķi, kuri Rucavas ielā piestāja gandrīz vienlaikus ar policistiem. Nomas kompānijas klients – “Fiat” vadītājs – rupji pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, taču tādā veidā pilnīgi negaidīti atmaskoja iereibušu braucēju. “BMW” šoferim notikuma vietā veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, un rezultāts bija 0,8 promiles.

Visticamāk, vīrietis vērtēja savas spējas vadīt auto pēc pašsajūtas, kas izrādījās maldīga. 5. oktobrī bojātais īpašums – privātmājas žogs – joprojām nav sataisīts, bet namā dzīvojošajiem, lai aizmirstu 4. oktobrī piedzīvotos briesmu brīžus, jādzer nomierinošas zāles.

Patlaban policijā saistībā ar notikušo ir uzsāktas divas administratīvas lietvedības, proti, viena par avārijas izraisīšanu un otra – par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm