tv3.lv

Norij zīmuli, ar slēpēm iebrauc kokā, ierauj roku slīdlentē – aizvadītās diennakts negadījumi

Pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1233 izsaukumus. 258 gadījumos cietušie guvuši traumas, vēsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša. Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem noticis 41 ceļu satiksmes negadījums, bet 22 autovadītāji auto vadījuši alkohola vai narkotisko vielu reibumā, vēsta Valsts policija (VP).

2015. gada 15. februārī 12:15

Norij zīmuļu asināmo un rotaļlietas detaļu

Pagājušajā diennaktī Vidzemē kāda desmit mēnešus veca meitene apgāzusi uz šujmašīnas galdiņa novietoto kafijas krūzi, gūstot plecu un kājas apdegumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurzemē 14 gadus vecs zēns gribējis pabaidīt kādu meiteni un ielicis sev mutē zīmuļu asināmo, bet to norijis, un priekšmets nonācis pusaudža barības traktā.

Savukārt Latgalē divus gadus vecam puisēnam mediķu palīdzība bijusi nepieciešama pēc tam, kad viņš norijis kādas rotaļlietas detaļu.

Vīrietis gūst darba traumas, ieraujot roku slīdlentes mehānismā

Pagājušajā diennaktī Zemgalē kāds 30 gadus vecs vīrietis guvis traumas, strādājot ar slīdlentes mehānismu. Vīrietim darba laikā mehānismā ierauts cimds un roka, bet viņam izdevies paša spēkiem atbrīvoties. Tomēr cietušais guvis pleca daļas un augšdelma lūzumus un nogādāts slimnīcā. Pastāv arī aizdomas par muskuļu un cīpslu bojājumiem.

Jaunieši gūst traumas, uz kalniem baudot ziemas priekus

Pagājušajā diennaktī Siguldā kāda 13 gadus veca meitene uz kalna guvusi traumas, ietriecoties kokā.

Meitene valkājusi ķiveri, tomēr tas viņu nav pasargājis no smadzeņu satricinājuma. Cietusī nogādāta slimnīcā pirmās palīdzības sniegšanai, un pastāv aizdomas arī par mugurkaula traumu.

Savukārt Vidzemē kāds 14 gadus vecs pusaudzis, braucot ar sniega dēli, kritis, savukārt aiz viņa braucošs snovotājs nespējis izvairīties no sadursmes un uzbraucis nokritušajam. Tā rezultātā cietušajam traumēta kājas cīpsla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgā vīrietis smagi traumē roku, paslīdot un uzkrītot pudeles lauskām

Aizvadītajā diennaktī Rīgā kāds 29 gadus vecs vīrietis paslīdējis un uzkritis pudeles lauskām. Negadījumā vīrietis guvis dziļas grieztas brūces rokā un nogādāts slimnīcā.

Kopumā uz slidenajām ietvēm traumas guvuši četri cilvēki. Kāda 71 gadu veca sieviete paslīdot kritusi un lauzusi roku. Savukārt kāda 80 gadus veca sieviete guvusi gūžas traumu, bet 30 gadus veca sieviete traumējusi kāju.

Latvijā noticis 41 ceļu satiksmes negadījums

Pagājušajā diennaktī Latvijā noticis 41 ceļu satiksmes negadījums.

Vakar Rēzeknes novada Dricānu pagastā 1982. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, netika galā ar vadību, un spēkrats apgāzās. 1994. gadā dzimusī pasažiere nogādāta slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Dzirnavu un Baznīcas ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu Land Rover, kuru vadīja 1956. gadā dzimusi sieviete, un automašīnu Volvo S80, kuru vadīja 1965. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 1973. gadā dzimusī Volvo pasažiere, kura nogādāta slimnīcā.

Vakar Raunas pagastā 1949. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo S70, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai VW Golf, kuru vadīja 1987. gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cietusi 1982. gadā dzimusī sieviete, kura nogādāta slimnīcā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizturēti 22 autovadītāji alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā

Rīgas reģionā pieķerti astoņi cilvēki, Zemgales reģionā aizturēti divi iereibuši autovadītāji, Kurzemē – pieci, Vidzemē – četri, bet Latgalē – trīs autovadītāji.

Policisti noformējuši arī 196 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu – 84 – noformēti Zemgales reģionā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm