tv3.lv

Nozaga vienā lombardā un nodeva citā… No cietuma izlaists vīrietis pieļauj liktenīgu kļūdu

Nozaga vienā lombardā un nodeva citā lombardā. Pirms gada no cietuma iznācis vīrietis lietotu mantu uzpirkšanas vietā piesavinājies statīvu ar zeltlietām.

2016. gada 19. jūnijā 16:04

Bija otrdienas pēcpusdiena – pulkstenis rādīja aptuveni 15:00, kad lombardā Dzelzavas ielā, netālu no tirgus, ienāca vīrietis. Lombarda darbiniece viņu jau reiz bija apkalpojusi – viņš atnāca, kā pats apgalvoja, izpirkt ieķīlāto planšeti. Kamēr meitene devās uz palīgtelpām pēc planšetdatora, vīrietis izlēma demonstrēt savu veiklību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pa šauro aili, virs letes, kas paredzēta preču pieņemšanai un izsniegšanai kā arī citiem darījumiem, vīrietis ielīda darbiniecei paredzētajā telpas daļā, aizsniedza labajā pusē stāvošās zelta izstrādājumu paletes un vienu no tām paņēma. Nesagaidījis pieprasīto planšeti viņš aizmuka, nodarot vērienīgus zaudējumus – apmēram 3000 eiro. Pirmkārt, zaglis bija sevi iemūžinājis videonovērošanas kamerās, otrkārt – darbiniece zināja, kas viņš ir. Pagāja aptuveni divas nedēļas, kad vīrieti izdevās atrast citā pilsētas daļā.

Visi meli bija velti, kad tika pārbaudīti pirkstu nospiedumi. Tā kā aizturētais jau 20 reizes bija nonācis policijas redzeslokā un pērn iznācis no cietuma, loģiski, ka datu bāzēs viņa pirkstu nospiedumi bija atrodami. Šobrīd viņš ir atzinies gan zagšanā, gan melošanā, vai – identitātes slēpšanā.  viņam draud gana ilgs cietumsods un ir piemērots arī drošības līdzeklis – apcietinājums. Jautājums tikai – kas notika ar 3000 eiro vērto zeltu. Viņš to nozaga vienā lombardā un aiznesa nodot uz citiem.

Droši vien, ka lombardos strādājošie saprot, ka pērk zagtu. Taču, iespējams, tas ir viņu interesēs. Piemēram, tāda prakse, kad vienā lombardā, uzzinot, ka cits lombards ir apzagts, rūpīgi sekotu līdzi un ziņotu par aizdomīgiem preču ieķīlātajiem, ir kas līdzīgs pasakai. Izklausās skaisti, taču dzīve notiek savādāk. Starp citu – iegūto naudu zaglis droši vien tērējis narkotikām.

Foto

 Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm