tv3.lv

“24 šuves, pārgriezts vaigs.” Jūrmalā ar nazi nopietni savainots vīrietis, kurš centies novērst strīdu starp jauniešiem

Valsts policija gaida iesniegumu no vīrieša, kurš piektdien Jūrmalā nejauši iekļuvis incidentā un ticis nopietni savainots. Vēloties atrisināt konfliktu, ko pamanījis uz ielas, viņš pats iekūlies vēl lielākās nepatikšanās.

Mellužos piektdienas vēlā pēcpusdienā starp trim jauniešiem un kādu vīrieti izcēlies asiņains konflikts, par kuru vietējie ziņo sociālajos tīklos ar mērķi atrast uzbrucēju. Tiek teikts, ka vīrietis ar nazi savainojis vienu no pusaudžiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Publicēta miglaina vīrieša fotogrāfija, un komentāru sadaļā iedzīvotāji spriež, kurš vainojams notikušajā. Viena cilvēku daļa uzskata, ka jauniešu nicinošā uzvedība pamudinājusi vīrieti uzbrukt, savukārt otri pusaudžus aizstāv un attaisnojumus agresijai neredz. Pirmdien Dāvju un Mirdzas ielas krustojumā, kur incidents notika, “Degpunktā” sastapa tuvumā dzīvojošos, kas piektdien manīja ko nelāgu.

Kāda vietējā iedzīvotāja stāsta, ka dzirdējusi suņu riešanu, bet pēc brīža viņas dēls teicis, lai viņa iznāk ārā, jo kaujoties divi vīrieši: “Viens aizmuka pa ielu. Iznācu ārā, un uz stūra gulēja cilvēks. Asinis bija. Mašīnas apturēja. Kaimiņi palīdzēja, cik saprotu. Jaunieši ir vietējie, viņi šeit dzīvo, ir te regulāri. Bet es nezinu, kāds šiem jauniešiem ir sakars ar konfliktu un to vīrieti, kuram pārgrieza seju. Tie jaunieši dzīvo šeit pāris ielas tālāk – kas izsauca palīdzēja viņam, izsauca “ātros”, ielika mašīnā.”

Valsts policijā “Degpunktā” noskaidroja, ka viss noticis citādāk, nekā sākotnēji izskanējis. Savainots ir garāmgājējs, kurš centies novērst strīdu starp trīs jauniešiem un kādu vīrieti, bet negaidīti pats iekļuvis konflikta epicentrā. Vīrietis pēkšņi sagriezis ar nazi viņam seju. Aleksandrs ir cietušā kaimiņš un nākamajā dienā ar savainoto pārmijis dažus vārdus: “Viņam uzbrucis kāds neatpazīstams tips. 24 šuves, pārgriezts vaigs un vēl mazliet piere. Tur bija asins peļķe. Uzreiz atbrauca “ātrie”, kuri viņu ir apstrādājuši un sašuvuši. Labi, ka uzreiz paspēja.”

“Saistībā ar notikušo šobrīd Valsts policijas Jūrmalas iecirknī ir uzsākta resoriskā pārbaude, tiek gaidīts iesniegums no cietušā vīrieša. Iespējamā vainīgā persona jau ir noskaidrota,” norāda Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Kādēļ izcēlušās domstarpības, šobrīd nav zināms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm