Āgenskalnā jaunietim nozog motorolleru; lūdz palīdzību tā atrašanā

Āgenskalnā pie daudzdzīvokļu mājas ieejas bija novietots glīts motorollers, kas ātri vien piesaistīja zagļu uzmanību. Transportlīdzekļa īpašnieks, 16 gadus vecs skolnieks, nebija paspējis pieslēgt signalizāciju, līdz ar to atvieglojot garnadžiem zādzību.

Divi jaunieši ieguldīja savus iekrājumus un mēnešiem ilgu darbu, lai atjaunotu un uzlabotu 16 gadus vecā Kārļa motorolleru “Yamaha”. Pusaudži ļoti lepojās ar padarīto un lēš, ka transportlīdzekļa aptuvenā vērtība sasniedz 1500 eiro.

“Baltā krāsā, viss nokrāsots, arī diski. 2000. gada. Man tas bija visdārgākais, kas man pieder,” stāsta motorollera īpašnieks Kārlis.

28. septembrī loloto transportlīdzekli nozaga pagaidām nenoskaidroti ļaundari. Tas bija novietots pie Valguma ielas 24. nama kāpņutelpas un aizvests naktī.

Kārlis un viņa vecāki sagatavoja iesniegumu policijai, taču meklēšana nav vainagojusies ar panākumiem.

“Tas bija atlauzts, aizstumts un iedarbināts. Bija redzēts, ka ar viņu brauc pāri Vanšu tiltam. Pēdējo reizi redzēts braucam pāri Krasta ielai,” stāsta Kārlis.

“Es ceru, ka tas vēl ir Latvijā, kaut kur garāžā. Vissliktākais variants ir tāds, ka tas ir Lietuvā un pārdod detaļas,” min Kārļa draugs.

Jaunieši lūdz līdzcilvēku palīdzību – ja kāds no jums ir pamanījis nobēdzināto transportlīdzekli, zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110 vai arī īpašniekam Kārlim pa numuru 25167883. Par noderīgu informāciju jaunieši un viņu ģimene piedāvā atlīdzību vairāku simtu eiro apmērā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm