tv3.lv

Āgenskalnā pudeles dēļ sadur veikala apsargu; nejaušs aculiecinieks palīdz notvert zagļus

Lielveikalā Pārdaugavā, tīkojot pēc alus pudeles, paviesojušies divi zagļi, no kuriem viens sadūris apsargu un abi metušies bēgt, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2021. gada 24. februārī 22:00

Agrā darba dienas pēcpusdienā Samvels sēdējis savā auto netālu no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas. Viņš gaidījis savu dzīvesbiedri, kurai tūdaļ jau vajadzējis atgriezties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Izkāpu uz ielas uzpīpēt. Redzēju, ka nāk divi cilvēki, divi vīrieši. Man viņi uzreiz šķita aizdomīgi. Turklāt no viņu sarunas varēja noprast, ka kāds kaut kādu roku savainojis. Vēl nodomāju, ka varbūt savā starpā kaut ko nav sadalījuši. Kad viņi bija nogājuši jau diezgan labu gabaliņu, es izdzirdēju sirēnas. Man jau radās aizdomas, ka viņi varētu būt kaut ko sastrādājuši. Nu, kad ieraudzīju, ka tās ir policijas sirēnas, sapratu, ka policisti meklē viņus,” saka Samvels.

Samvels norādījis policistiem, kurp devušies abi aizdomīgie tipiņi, taču drīz vien sapratis, ka kārtības sargi īsti nezina, ko meklēt. Cilvēku ielā bijis gana daudz, un viņš atskārtis, ka labākais, ko var darīt, ir pašam doties palīgā.

Samvels, kas palīdzējis policijai notver vainīgos

“Kad policija brauca garām, es norādīju, kur viņi palika. Pirms tam vēl piefiksēju, ka viens ieskrien vārtrūmē. Policisti apstājās, aizskrēja turp, bet tad atgriezās. Neatrada nevienu. Viņi nesaprata, ko īsti ķert, jo nebija redzējuši nevienu. Tad ievēroju, ka viens atkal sāk skatīties no stūra. Tad jau skrēju uz to pusi, policisti skrēja ar mani, aizskrējām līdz krustojumam, kur parādīju, ka tas cilvēks jau ir pārskrējis ceļu.”

Samvels turpina stāstīt, ka policisti vienu zagli noķēra, un, kad viņš kopā ar likumsargiem atgriezās sākotnējā sastapšanās vietā, pie vārtrūmes piebrauca vēl divas policijas ekipāžas. Samvels norādījis virzienu, kurp devies viens no zagļiem, kurš gala rezultātā arī notverts – vīrietim vairs neesot bijis, kur bēgt.

Tikai pēc tam, kad policisti jau bija aizturējuši abus vīriešus, noskaidrojies, kāpēc tad tāda jezga un kāpēc visu šo laiku apkaimē riņķojušas veselas trīs policijas ekipāžas. Kā izrādās, abi vīrieši tika meklēti saistībā ar bruņotu uzbrukumu tuvējā lielveikala apsargam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens no vīriešiem sadūris apsargu alus pudeles dēļ. Samvels pauž neizpratni par noziegumu, sadurot ar nazi, pudeles dēļ 21. gadsimtā.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Zane Liepiņa stāsta, ka viens no vīriešiem bija izsludināts meklēšanā. Uz “Rimi” veikalu, kurā tika sadurts apsargs, tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri cietušajam apsargam sniedza nepieciešamo palīdzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm