tv3.lv

Aizdomās par laupīšanām un zādzībām aizturēti iepriekš sodīti vīrieši

Aizdomās par laupīšanām un zādzībām aizturēti trīs vīrieši un atsavināti, iespējams, zagti velosipēdi, informē Valsts policija (VP).

2021. gada 24. maijā 15:13

Šomēnes Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem, veicot meklēšanas pasākumus, aizdomās par laupīšanām un zādzībām aizturēja trīs vīriešus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šie noziegumi bija izdarīti kopš 2020. gada novembra Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, sievietēm no rokām izraujot somiņas. Valsts policijai ir informācija par sešām sievietēm, kuras cietušas no šo personu noziedzīgajām darbībām. Jāpiemin, ka visi aizturētie jau iepriekš ir sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Veicot kratīšanu aizdomās turēto personu dzīvesvietās, Valsts policijas likumsargi atrada un atsavināja narkotiskās vielas – MDMA tabletes. Tāpat atsavināti pieci, iespējams, zagti velosipēdi, kuriem tiek skaidrota izcelsme: velosipēds “Bottecchia FX 510”; velosipēds “Panther 4 Dirt PD 555”; velosipēds “Muddyfox Recoil 26”; velosipēds “GIANT ATX suspension 830” un bērnu velosipēds “Arkus Kid Bike Tom 20 HI- TEN”.

Valsts policija aicina aplūkot divriteņu fotogrāfijas un atsaukties to likumīgos īpašniekus, zvanot VP Rīgas Ķengaraga iecirkņa dežūrdaļai pa tālruņa numuru 67086800 vai iecirkņa amatpersonai pa tālruņa numuru 67086873, vai arī pa Valsts policijas vienoto diennakts tālruņa numuru 110!

Tāpat Valsts policijas mājaslapas sadaļā “Atrastās mantas” ir aplūkojamas arī citu atrastu velosipēdu un lietu fotogrāfijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm