Aizdomās par narkotiku realizēšanu lielā apmērā Aizkrauklē aizturēti trīs vīrieši

Valsts policija (VP) aizdomās par narkotiku realizēšanu lielā apmērā aizturējusi trīs vīriešus, informēja VP.

4. oktobrī 16:32

Policija rīcībā bija nonākusi informācija par personām, kuras nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību Rīgā un, iespējams, arī Aizkrauklē. 26. septembrī policija Rīgā un Salaspilī saistībā ar narkotiku apriti aizturēja trīs jaunus vīriešus. Tāpat, piedaloties Valsts robežsardzes kinologam ar suni, tika veiktas vairākas kratīšanas personu dzīvesvietās un konspiratīvajā adresē Aizkrauklē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kratīšanu laikā atrasts kopumā viens kilograms protonitazēna, kas ir aptuveni 10 000 devu. Rīgā atrasti apmēram desmit grami šīs vielas, taču lielākā daļa bija paslēpti tieši lielā, pamestā ēkā Aizkrauklē. Tur bija ierīkots slēpnis, un narkotikas atradās celtniecības maisā kopā ar betonu un būvgružiem.

Protonitazēns ir psihoaktīva viela, sintētisks opioīds, kura iedarbība ir vēl stiprāka nekā heroīnam. Turklāt noziedznieki šo vielu jauc mājas apstākļos, līdz ar to narkotisko vielu koncentrācija tajā var būtiski variēt, tāpēc lietotāji sevi pakļauj sevišķi augstam pārdozēšanas riskam.

Patreizējā izmeklēšanā iegūtā informācija liecina, ka atsavinātās vielas, iespējams, nonākušas Latvijā kontrabandas ceļā, izmantojot kurjera pastu. Aizdomās turētās personas protonitazēnu pārdevušas Rīgas iedzīvotājiem un, iespējams, tās realizējušas arī Aizkrauklē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm