Aizdomās par trīsgadīgās meitas slepkavību apcietina sievieti

Aizdomās par savas trīsgadīgās meitas slepkavību Krāslavā apcietināta kāda sieviete, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

2022. gada 6. decembrī 16:27

Šā gada 4. decembrī Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu namu Krāslavā, kur kāda ģimene ziņoja, ka no gultas otrā stāva ir nokritusi trīs gadus veca meitenīte. Ierodoties notikuma vietā, Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests konstatēja 2019. gadā dzimuša bērna nāvi un uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi notikuma vietā konstatēja, ka pret bērnu, iespējams, ir veikts noziedzīgs nodarījums. Krāslavas iecirkņa amatpersonas notikuma vietā atrada un izņēma lietiskos pierādījumus, kuri visdrīzāk norāda, ka mirušais bērns pakļauts vardarbībai. Minētajā ģimenē aug vēl trīs bērni vecumā no vienam līdz sešiem gadiem.

Aizdomās par bērna slepkavību notikuma vietā aizturēta bērna māte – 1996. gadā dzimusi sieviete un bērna tēvs – 1993. gadā dzimis vīrietis.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka personas jau vairākkārt nonākušas policijas redzeslokā par dažāda rakstura pārkāpumiem.

Vakar, 5. decembrī, Daugavpils tiesa bērna mātei piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Šobrīd policija turpina izmeklēšanu.

Valsts policija atgādina, ka nevienu neuzskata par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm