tv3.lv

Aizdomās par vairāku zādzību izdarīšanu Jelgavas pusē aizturētas sešas personas

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par sērijveida zādzībām Jēkabniekos, Jelgavas pusē. No vietējām garāžām nemitīgi pazuda vērtīgas mantas, kas tā arī palika neatrastas vairākus gadus. Pēc pēdējās zādzības, kas notika marta vidū, policijai beidzot ir izdevies aizturēt pat vairākus aizdomās turamos.

Garāžas, kas atrodas pārsimts metru attālumā no Jēkabniekos dzīvojošo mājām, pēdējo gadu laikā piedzīvotas gan sīkas, gan vērienīgas zādzības, tomēr naktī uz 18. martu iebraucēji pārkāpuši visas robežas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gan šajā, gan citās zādzībās figurējis kāds balts busiņš. Tas pamanīts ne vien Jēkabniekos, bet arī citur Jelgavas novadā.

Aizdomās par garāžu apzagšanu policijai beidzot izdevies aizturēt sešus Dobeles iedzīvotājus vecumā no 20 līdz 56 gadiem.

“Viņi agrāk nonākuši policijas redzes lokā. Policisti ir izņēmuši arī transportlīdzekli, ar kuru tika pārvadātas šīs nozagtās mantas. Lielākā daļa no nozagtajām mantām ir atgūtas, un tiesa visām aizturētajām personām piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta šo personu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu,” skaidro Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm