tv3.lv

Aizputē atrasts pirms 17 gadiem pazuduša vīrieša līķis. Viņš bija aprakts savā auto zem šķūņa

Agri vai vēlu patiesība nāk gaismā. Tas pierādījies Aizputē, kur pirms dažām dienām, kādā teritorijā veicot būvdarbus, atrasts vīrieša līķis. Notikums pāršalcis visu pilsētu, jo vietējie nelaiķi atceras kā bēdīgi slavenu 1990. gadu biznesmeni.

2017. gada 27. aprīlī 20:41

Kad 2000. gadā bezvēsts pazuda viena no Aizputes vietējām autoritātēm, pilsētā teju visiem labi zināmais Aigars Zikmanis, reti kurš ticēja, ka vīrietis tāpat vien izkūpējis gaisā. Aizputē tolaik izskanēja vairākas versijas par viņa pazušanu, un nevienā no tām Aigars labu galu neņēma. Kas būtu domājis, ka pēc 17 gadiem vīrieti atradīs pāris kilometrus aiz pilsētas robežām. Un tik tiešām, gaisā viņš neizkūpēja, tieši pretēji – Aigars tika nošauts un savā auto apraksts zem drauga šķūņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neilgi pēc tam, kad Aigars pazuda, nodega šķūnis pie vīrieša drauga mājām. Tolaik neviens ugunsgrēku nesaistīja ar pazušanu, taču šobrīd ir skaidrs, ka šķūnim uguns pielaists, lai slēptu nozieguma pēdas. Vīrieša vecāki bija šokēti. Laikraksts “Kurzemes Vārds” ziņoja, ka policijas palīdzību dēla meklēšanā lūdzis Aigara Zikmaņa tēvs. Viņa 1968. gadā dzimušais dēls 2000. gada 21. septembrī Aizputē no Ziedu ielas ar zilu automašīnu “Audi Coupe” aizbraucis un nav atgriezies.

Foto

Auto atradējs Kaspars secina, ka līķis slēpts diezgan lielā steigā. Spēkrats nebija dziļi zemē ieraksts, kā arī automašīnai atstāta numura zīme. Tolaik noteikti neviens neaizdomājās, ka pēc gadiem īpašums varētu tikt pārdots un tajā uzsākti būvniecības darbi. Kaspars tolaik vēl bija mazs zēns, taču atceras, ka apbrīnojis automašīnas, ar kurām brauca Aigars un viņa draugi. Lai arī spēkratā no vīrieša bija palikuši vien kauli, satrūdējuši džinsi un ādas jaka, par viņa labo dzīvi liecināja dārgie ādas apavi, kuri vēl pēc 17 gadiem izskatījās gana jauni.

Neoficiāla informācija liecina, ka vīrieša galvaskausā policija atradusi šāviena pēdas un pēcāk atrasta arī pati lode. Šobrīd jāveic vērienīga izmeklēšana. Vietējie gan zina stāstīt, ka iespējamie vainīgie, Aigara draugi, jau sen kā Aizputē nav manīti un kas zina vai maz ar tādu dzīvesveidu kāds vēl palicis dzīvs. Par spīti tam, pilsētā par notikušo atklāti runāt liela daļa cilvēku baidās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm