tv3.lv

Aiztur iespējamo kramplauzi, kurš no mājām centās nozagt mēbeles

13. janvārī Valsts policija saņēma informāciju par aizdomīgas personas rosīšanos kādas privātmājas teritorijā un, ierodoties norādītajā adresē, likumsargi aizdomās par zādzību aizturēja vīrieti un viņa automašīnā konstatēja mēbeles, informē policijā.

14. janvārī 18:19

Ceturtdienas, 13. janvāra, pēcpusdienā ap plkst. 15 Tukuma novada Zentenes pagastā kādas neapdzīvotas mājas kaimiņi pamanīja, ka pie tās ir piestājusi automašīna un teritorijā naski darbojas kāda persona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedzīvotāji informēja policiju par aizdomām, ka privātmājas teritorijā veikta zādzība, un, nobloķējot ceļu, neļāva iespējamajam garnadzim aizbraukt līdz ieradās likumsargi.

Policisti Tukuma iecirknī nogādāja 1974. gadā dzimušu vīrieti, kurš atzinās, ka, uzlaužot mājas durvis un logu, iekļuvis mājoklī, no kura nozadzis galdu, divus beņķus un šūpuļkrēslu. Minētās mēbeles tika konstatētas automašīnā, ar kuru pārvietojās vīrietis, un vēlāk tika atgrieztas to likumīgajam īpašniekam. Par notikušo ir sākts kriminālprocess un izmeklēšana turpinās.

Atbilstoši Krimināllikuma 175. panta trešajai daļai par zādzību, ja tā izdarīta iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija atkārtoti aicina rūpīgi izturēties pret īpašuma drošības jautājumiem. Iespēju robežās mājoklis ir jāaprīko ar signalizāciju un/vai videonovērošanas kamerām, kas zādzību gadījumā var palīdzēt notvert nelūgtus ciemiņus un atgūt nozagtās mantas.

Tāpat ilgstošas prombūtnes laikā noteikti ir jāpalūdz kādai uzticamai personai, vislabāk kaimiņam, pieskatīt nekustamo īpašumu, un nepieciešamības gadījumā nekavējoties ir jāziņo par aizdomīgām situācijām, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm